آشنایی با چند کتاب صوتی


چارلز دیکنز برجسته‌ترین رمان‌نویس انگلیسی عصر ویکتوریا است و به عقیدهٔ جیمز جویس، از شکسپیر به بعد دیکنز تأثیرگذارترین نویسنده در زبان انگلیسی بوده ‌است. کتاب صوتی داستان دو شهر که دقیقاً هم‌زمان با تغییرات بزرگ زندگی دیکنز بوده از نظر منتقدان ادبی، بهترین اثر او شناخته می‌شود. همچنین این رمان آخرین اثر دیکنز است. او پس از تمام شدن کتابش گفته بود: «در تمام مدتی که این کتاب را می‌نوشتم هیجان‌زده و غمگین بودم. من تمام تلاشم را برای آن کردم.»

چارلز دیکنز با نام کامل چارلز جان هوفام دیکنز ۷ فوریه ۱۸۱۲ متولد شد.

در کودکی در کارخانه کار می‌کرد. پدرش که قادر نبود بدهی‌هایش را پرداخت کند زندانی شده بود. وقتی دوران حبس پدر تمام شد، دیکنز به تحصیلاتش ادامه داد. سپس کارمند دفتر یک وکیل و بعد گزارشگر روزنامه شد. کتاب‌های مشهور او نیکلاس نیکلبی، سرود کریسمس، دیوید کاپرفیلد، آرزوهای بزرگ، الیور تویست و داستان دو شهر است. جیمز جویس نویسنده مشهور معاصر، چارلز دیکنز را بعد از شکسپیر تأثیرگذارترین نویسندهٔ انگلیسی‌زبان می‌داند. دیکنز در ۹ ژوئن ۱۸۷۰ به طور ناگهانی و بر اثر سکته قلبی از دنیا رفت.

دانلود کتاب صوتی داستان دو شهر


کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر به قلم جو ویتالی نویسنده‌ی پرمخاطب و موفق آمریکایی، در ادامه‌ی کتاب دیگر او محدودیت صفر نوشته و در سال ۲۰۱۳ منتشر شده است. ویتالی در محدودیت صفر از روشی به‌نام «هواوپونوپونو» سخن گفته بود که کاربرد آن در بیرون راندن انرژی منفی یا به‌تعبیر او سموم از ذهن انسان است. نتیجه‌ی بیرون راندن افکار و انرژی منفی از ذهن، دستیابی به موفقیت‌ در عرصه‌های مختلف زندگی از حفظ سلامتی تا رفاه اقتصادی و آرامش ذهنی خواهد بود. ویتالی در کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر نکات مهم و پیش‌تر ناگفته‌ی خود را عنوان کرده و از ماجرای نجات‌ یافتن گروهی از مجرمان روانی که ریشه در واقعیت دارد، بهره گرفته است.

شنیدن کتاب‌هایی این‌چنین در روزگاری که اضطراب و انرژی منفی به‌عنوان عاملی آزاردهنده و مضر همه‌جا را فراگرفته است، می‌تواند کمک‌کننده باشد.

دانلود کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر


«لیلی» با یک جراح مغز و اعصاب به نام رایل کینکید آشنا می‌شود و این مسئله آن‌چنان زندگی را برایش زیبا می‌کند که در رؤیا نیز نمی‌توانسته تصور کند؛ اما وقتی دغدغه‌های این آشنایی جدید، ذهن او را به خود مشغول می‌کند، خاطرات اتلس کاریگن، اولین نامزدش و رشته‌ای که او را به گذشته‌ پیوند می‌دهد، درگیرش می‌کند.

کالین هوور در کتاب صوتی ما تمامش می کنیم تصمیم‌های زندگی یک زن و راه‌های بیشماری را که پیش روی او قرار دارد به تصویر کشیده و مخاطب را با او در جهت تصمیم‌گیری درست هدایت کرده است. هوور در «ما تمامش می‌کنیم» عشق، خشونت، گذشت و عقلانیت را به دور از کلیشه‌های همیشه و با پایانی متفاوت بیان کرده است.

دانلود کتاب صوتی ما تمامش می کنیم


کتاب صوتی اصول سخنرانی و فن بیان به روش TED همانطور که از نامش هم پیداست، قرار است به ما کمک کند تا متنی موثر برای سخنرانی خود در تد آماده کنیم و آن را به نحوی تاثیرگذار بیان کنیم. اما بهتر است ابتدا اهمیت این موضوع را روشن کنیم.

هنر سخنرانی، هنری است که از گذشته‌های دور در میان مردم اقوام و جوامع رواج داشته است. مردم با یادگیری زبان و برای اینکه بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، آموخته‌اند از کلمات استفاده کنند. گاه آن‌هایی که رهبران گروه‌ها بودند، مانند رهبران اجتماعی، دینی و… و کسانی که بیش از دیگران می‌اندیشیند، مانند فیلسوفان از هنر سخنرانی و سخنوری استفاده کردند تا پیام‌هایشان را به دیگران منتقل کنند.

دانلود کتاب صوتی اصول سخنرانی و فن بیان به روش ted


کتاب صوتی چطور با هر جور آدمی ارتباط برقرار کنیم؟ نوشتهٔ لیل لوندز و ترجمهٔ فرخ بافنده است. گویندگی این کتاب صوتی را شهره روحی انجام داده و نشر جیحون آن را منتشر کرده است. این اثر صوتی، ۹۲ ترفند کوچک برای جا کردن خودتان در دل آدم‌ها و رسیدن به موفقیت در همکاری با آنها را در بر دارد.

کتاب صوتی چطور با هر جور آدمی ارتباط برقرار کنیم؟ به شما یاد می‌دهد که چطور هر چیزی را که می‌خواهید، از هر کسی که دوست دارید، دریافت کنید.

شنیدن کتاب صوتی چطور با هر جور آدمی ارتباط برقرار کنیم را به دوستداران روان‌شناسی عمومی پیشنهاد می‌کنیم.

دانلود کتاب صوتی چطور با هر جور آدمی ارتباط برقرار کنیم


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *