آشنایی با کتاب‌های خوب (اولین شماره)


احتمالا شما هم نام قانون راز یا قانون جذب را تا امروز شنیده‌اید، اما آیا خودتان هم آن را انجام داده‌اید؟ فکر می‌کنید این قانون بی‌نتیجه است؟ یا واقعا می‌تواند همه چیز را تغییر دهد؟ راندا برن در میکروکتاب راز به شما می‌گوید که چطور با استفاده از قانون راز و تغییر افکار ساده‌تان می‌توانید زندگی‌تان را دچار یک تحول اساسی کنید. کتاب «راز» درباره قانونی است که اساتیدی از سرتاسر دنیا آن را برای عموم مردم بازگو کرده‌اند. این قانون تاثیر قوانین فیزیک روی زندگی را به زبان ساده توضیح می‌دهد و راهکاری برای ایده‌آل زندگی کردن به شما می‌دهد.

راندا برن نویسنده و تهیه کننده محبوب و مطرح استرالیایی است. او در سال ۲۰۰۴ و بعد از فوت پدرش دچار افسردگی شدید شد اما با تشویق‌های دخترش شروع به مطالعه کتاب‌های روانشانسی قدیمی و تحقیق درباره تفکر مثبت و قوانین جذب کرد. او توانسته با ساخت فیلم راز و انتشار کتابی در مورد آن به معروفیت قابل توجهی دست یابد. با کمک آموزش‌های او و سایر اساتیدی که در فیلم او حضور داشتند، مردم زیادی در دنیا طعم یک زندگی واقعی را چشیدند و از مشکلاتی که همواره با آن دست و پنجه نرم می‌کردند، رهایی یافتند. راندا برن کتابهای دیگری با عنوان «معجزه»، «قدرت»، «راز سپاسگزاری» و… را به رشته تحریر درآورده است. فعالیت او در زمینه قانون جذب باعث شده که مجله نیویورک تایمز او را به عنوان نویسنده برتر معرفی کند.

دانلود کتاب راز

کتاب بوف کور معروف‌ترین اثر صادق هدایت از پیشگامان داستان‌نویسی نوین ایران است، این رمان به عقیده‌ بسیاری از صاحب‌نظران در میان ۱۰ رمان برتر سوررئال جهان جای دارد. انتشارات طاقچه این کتاب را منتشر و در اختیار مخاطبان قرار داده است.

صادق هدایت (۱۳۳۰- ۱۲۸۱)، نویسنده برجسته ایرانی است. هدایت از پیشگامان داستان‌نویسی نوین ایران است و بسیاری از محققان رمانِ «بوف کور» او را مشهورترین و درخشان‌ترین اثر ادبیات داستانی معاصر ایران می‌دانند. به گفته خود صادق هدایت اولین آشنایی‌اش با ادبیات جهان در مدرسه سن‌لویی، مدرسه فرانسوی‌ها، بود و به کشیش آن مدرسه درس فارسی می‌داد و کشیش هم او را با ادبیات جهان آشنا می‌کرد. دو سال پس از فارغ‌التحصیلی از مدرسه سن لویی در ۱۳۰۵ با اولین گروه دانش‌آموزان اعزامی به خارج، راهی بلژیک شد و در رشته ریاضیات محض به تحصیل پرداخت.

دانلود کتاب بوف کور

کتاب چشمهایش یکی از مهم‌ترین آثار بزرگ علوی از نویسندگان برجسته ادبیات فارسی است. چشمهایش به زندگی یک مبارز سیاسی به نام استاد ماکان و نقاشی مرموز او از چشم‌های یک زن، می‌پردازد. طرح کلی داستان با کنار هم قرار دادن قطعات پراکنده یک ماجرا نوشته شده است.

اگرچه بزرگ علوی در یک خانواده‌ی مرفه به دنیا آمده بود، اما این موضوع هیچگاه باعث نشد تا حساسیت و چشمان تیزبین او نسبت به اقشار آسیب‌پذیر جامعه و افرادی که به دنبال معانی و آرمان‌های بزرگ‌تری بودند، نابینا باشد. به همین دلیل داستان‌ها و آثار بزرگ علوی همواره نشانه‌ای از وضعیت سیاسی و اجتماعی ایران در خود داشته‌اند و اعتراض او به وضعیت اجتماعی به خوبی انتقال می‌دادند. فعالیت‌های بزرگ علوی به نوشتن داستان ختم نشد و کار تا جایی پیش رفت که او در سال ۱۳۱۶ به دلیل نزدیک بودن به کمونیسم محاکمه شد و هفت سال از عمرش را در زندان گذراند. در همین دوران بود که او ورق‌پاره‌های زندان و ۵۳ نفر را خلق کرد.

دانلود کتاب چشمهایش

کتاب صوتی جادوی فکر بزرگ نوشته دیوید جوزف شُوارتز است. در این کتاب با راز واقعی موفقیت روبه‌رو می‌شوید، یاد می‌گیرید چطور می‌توانید درآمد بیشتری داشته باشید، بدون ترس و نگرانی پیش بروید و زندگی شادتری داشته باشید. این کتاب با ترجمه ژنا بخت‌آور و صدای گشتاسب امجدی منتشر شده است. 

روش‌های ساده‌ای را که در این کتاب ارائه شده است، آراء و نظریات نسنجیده‌ای نیست که جنبهٔ شخصی و فردی داشته باشد. همهٔ اینها نقطه نظرات اثبات‌شده‌ای است که هماهنگ با مقتضیات زندگی تنظیم شده است. تمامی روش‌ها و راه‌حل‌های ارائه‌شده، برای عموم افراد قابل اجرا و نتیجه‌بخش است.


دانلود کتاب صوتی جادوی فکر بزرگ

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین مجموعه چهار کتاب او به نام‌های بازی زندگی و نحوه‌ی این بازی، گفتار تو معجزه‌گر خواسته‌های توست، در مخفیگاه موفقیت و قدرت نفوذ گفتار است. او در این اثر درباره‌ی قدرت و توانایی عشق ورزیدن، تفکر مثبت و محدودیت‌هایی که برای خودمان قائل هستیم و راه و روش ایجاد موفقیت سخن می‌گوید. 

فلورانس اسکاول ‌شین ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱ در نیوجرسی آمریکا متولد شد. او نویسنده، تصویرگر و هنرمند محبوب آمریکایی بود. فلورانس اسکاول ‌شین در میانه‌ی عمرش به فرقه‌ی اندیشه‌نو پیوست و از این طریق دانش الهی را تدریس می‌کرد. او با استفاده از این روش توانست گره از مشکلات زندگی افراد بسیاری بگشاید و تلاش می‌کرد تا پیام معنویت را به مردم جهان برساند. کتاب‌های او به زبان‌های مختلف ترجمه شد و در اختیار همگان قرار گرفته است. مشهورترین اثر فلورانس اسکاول‌ شین کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول‌شین و قدرت کلام است که هر دو بعد از مرگ نویسنده منتشر شدند.

دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

«طرز فکر؛ روانشناسی جدید موفقیت» نوشته دکتر کارول دِوِک، استاد روانشناسی دانشگاه استنفورد است. این کتاب ویرایش دوماست که در آن سعی شده تمام مشکلات قبلی برطرف شود.

در انتهای کتاب، «تغییر طرز فکرها» مطرح و راهکارهای عملی زیادی پیشنهاد شده است. همچنین این کتاب، توانسته است به عنوان پرفروش‌ترین کتاب دسته‌بندی «روانشناسی کاربردی» سایت آمازون برسد.

دانلود کتاب طرز فکر


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *