آشنایی با کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین


کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین در واقع کتابی است که چهار اثر اصلی فلورانس اسکاول شین نویسنده‌ی مشهور آمریکایی، یعنی کتاب‌های بازی زندگی و راه این بازی، کلام تو عصای معجزه‌گر توست، در مخفی توفیق و نفوذ کلام را در خود جای داده است.

اگر فکر می‌کنید که به یکسری خواسته‌ها در زندگی نمی‌رسید چون پول یا شرایط کافی ندارید، همان خواهد شد. اما اگر در بدترین شرایط ممکن باشید و خواسته‌هایتان را ببینید، حتما به آن خواهید رسید. چون کلام می‌تواند زندگی ما را تغییر دهد. شاید آن را ساده بنگریم و بگوییم که سخن اثری بر زندگی ما ندارد. اما همین جملات به اصطلاح ساده می‌تواند تغییری شگرف در زندگی ما ایجاد کنند.

 هر آنچه آدمی احساس یا به روشنی مجسم کند بر ذهن نیمه هشیار اثر می‌گذارد و مو به مو در صحنه زندگی ظاهر می‌شود. جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی‌تواند میان انسان و بزرگ‌ترین آرمان‌ها یا مرادهای دلش فاصله ایجاد کند. اصولاً هر مشکلی حاصل ذهنی ناآرام است. شر زاییده خیالات نادرست آدمی است و حاصل اعتقاد به دو قدرت خیر و شر به جای اعتقاد به یک قدرت یعنی خدا است. تنها آن چیزهایی را به خود جذب می‌کنید که بی‌نهایت به آن می‌اندیشید.

باید طوری رفتار کنید که انگار هر آنچه که لازم دارید را در اختیار دارید. اگر هنگام دعا باور داشته باشید که به هر چه که می‌خواهید می‌رسید، دقیقا آن را دریافت خواهید کرد. در راه رسیدن به خواسته‌های خود باید بُعد معنوی را در خودمان تقویت کنیم. رسیدن به این مرتبه معنوی برای یک انسان عادی، کار ساده‌ای نیست، چون انسان باید با شک‌هایش مبارزه کند و تردیدها را از ذهن نیمه هوشیار خود بیرون کند.

چهار کتاب شین عبارتند از: بازی زندگی و راه این بازی، کلام تو عصای معجزه‌گر توست!، در مخفی توفیق و نفوذ کلام.

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و مثبت‌اندیشی پیشنهاد می‌کنیم.

برای خرید کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین به این سایت سر بزنید.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *