این کتاب‌ها را حتما بشنوید


کتاب صوتی مغازه خودکشی نوشته‌ی ژان تولی، در سبک فانتزی سیاه یکی از درخشان‌ترین و تکان‌دهنده‌ترین آثار است. این رمان عجیب در سال 2007 برای اولین بار منتشر شد و مورد توجه بی‌نظیر مردم قرار گرفت و تا امروز به بیش از 20 زبان ترجمه شده است.

ژان تولی، نویسنده و فیلم‌نامه‌نویس و کاریکاتوریست فرانسوی است. او تاکنون نوزده رمان و چهار فیلم‌نامه منتشر کرده است. از میان آثارش، دو رمان او به نام‌های مغازه خودکشی و آدم‌خواران به فارسی ترجمه شده است. ژان تولی در زمینه فیلم و سریال نیز مشغول به کار است و هم‌چنین جوایز فراوانی برای ده رمان برتر خود گرفته است. او در زمینه نوشتن زندگینامه نیز فعالیت می‌کند و زندگی‌نامه‌های «آرتور رمبو»، شاعر نمادگرای فرانسوی، و «فرانسوا ویون»، شاعر قرن پانزدهم فرانسه، را نوشته است. یکی از کتاب‌هایش نیز براساس زندگی «پل ورلن»، شاعر فرانسوی و از چهره‌های مکتب سمبولیسم است.

دانلود کتاب صوتی مغازه خودکشی


همه ما از روبرو شدن با نیروهای منفی و تاریکی‌های درونی خود دوری می‌کنیم، غافل از اینکه همین تاریکی‌های درونی می‌تواند ما را به روشنایی‌های زندگی برساند.

نیمه تاریک وجود در مورد شناسایی توانایی‌هایی شخصی و درونی است. شما در این میکروکتاب صوتی که چکیده‌ای از کتاب اصلی است، با تمام لایه‌های پنهان خودتان مواجه می‌شوید و برای اینکه تبدیل به بهترین نسخه از خودتان شوید، تغییراتی درونی ایجاد می‌کنید. پس اگر فکر می‌کنید که می‌توانید بهتر باشید و سرنوشت بهتری برای خودتان داشته باشید، این میکروکتاب را بشنوید و تمرین‌های آن را دقیق انجام دهید.

دبی فورد یک متخصص شناخته شده بین‌المللی در زمینه تحول شخصی است. او علاوه‌بر نویسندگی، سخنران انگیزشی و مربی زندگی است. او هشت کتاب پرفروش در مورد دردهای درونی و مقابله با ترس را به رشته تحریر درآورده است. دبی فورد موسسه‌ای به نام «یکپارچگی فورد» تأسیس کرد تا آموزگارانی را در زمینه توسعه شخصی و بهبود مهارت‌های فردی تربیت کند. همچنین او یکی از نویسندگان پرطرفدار در دنیاست.

دانلود کتاب صوتی نیمه تاریک وجود


کتاب صوتی نیروی حال راهنمایی برای بیداری معنوی است که توسط اکهارت تول تالیف شده است. این کتاب، نیروی مثبت زندگی و ثروت بزرگی به نام زمان حال را به ما یادآور می‌شود. مسیحا برزگر ترجمه و خوانش این کتاب را برعهده داشته است و نوین کتاب گویا کتاب صوتی نیروی حال را تهیه و در اختیار مخاطبان قرار داده است.

اکهارت تله زاده‌ی ۱۶ فوریه ۱۹۴۸ در آلمان است. او نویسنده و معلم معنوی و شهروند آلمانی‌الاصل کانادایی است. او بعد از انتشار دو کتاب پرفروش نیروی حال و زمینی نو مشهور شد. اکهارت تله در سال ۲۰۱۱ از سوی Watkins Review به عنوان تاثیرگذارترین شخصیت معنوی جهان معرفی شد. او یک بار هم در سال ۲۰۰۸ از نیویورک‌ تایمز لقب محبوب‌‌ترین نویسنده کتاب‌‌های معنوی را گرفت.

دانلود کتاب صوتی نیروی حال


کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر اثری از استفان کاوی است که با ترجمه و صدای گیتی خوشدل می‌شنوید. این کتاب که در فهرست کتاب‌هایی قرار دارد که زندگی شما را دگرگون می‌کند، هفت عادت را با شما درمیان می‌گذارد که با به کار بستنش، می‌توانید شاهد بروز معجزه در زندگی خود باشید!

استفان ریچاردز کاوی، ۲۴ اکتبر ۱۹۳۲ به دنیا آمد و ۱۶ جولای ۲۰۱۶ از دنیا رفت. او نویسنده، تاجر و سخنران آمریکایی بود. در دانشگاه یوتا در رشته مدیریت تجاری تحصیل کرد و بعد از آن از دانشگاه هاروارد مدرک MBA گرفت. اما برای مقطع دکتری، رشته مطالعات دینی ر انتخاب کرد. او سپس وارد عرصه تجارت و نویسندگی شد و در این زمینه به موفقیت های بزرگی دست یافت. مثلا نوشتن کتاب هفت عادت مردمان موثر و کتاب عادت هشتم که پس از آن نوشته شد و به همان اندازه تحسین‌برانگیز بود. استفان کاوی سرانجام در ۷۹ سالگی از دنیا رفت.

دانلود کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر


کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو نوشته دارن هاردی نویسنده و یکی از معروف‌ترین شخصیت‌ها در زمینه آموزش موفقیت است. این کتاب صوتی به شما کمک می‌کند تا راه دستیابی به اهداف بزرگ را پیدا کنید و بتوانید به موفقیت برسید. مسیری را برایتان مشخص می‌کند تا قدم در آن بگذارید و بتوانید آرزوهایتان را محقق کنید.

دارن هاردی نویسنده‌ای آمریکایی است که در ۲۶ فوریه سال ۱۹۷۱ متولد شد. اکثر ما هاردی را با معروف‌ترین کتابش به نام «اثر مرکب» می‌شناسیم. این کتاب که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد، شامل راهنمایی‌هایی برای رسیدن به اهداف است. کتابی درباره تصمیم‌های روزمره، که به سرعت طرفداران زیادی پیدا کرد و هاردی را به یکی از نویسندگان کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز تبدیل کرد.

دانلود کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *