این کتاب‌ها را دوباره خواهم خواند


همه ما از روبرو شدن با نیروهای منفی و تاریکی‌های درونی خود دوری می‌کنیم، غافل از اینکه همین تاریکی‌های درونی می‌تواند ما را به روشنایی‌های زندگی برساند.

نیمه تاریک وجود در مورد شناسایی توانایی‌هایی شخصی و درونی است. شما در این میکروکتاب صوتی که چکیده‌ای از کتاب اصلی است، با تمام لایه‌های پنهان خودتان مواجه می‌شوید و برای اینکه تبدیل به بهترین نسخه از خودتان شوید، تغییراتی درونی ایجاد می‌کنید. پس اگر فکر می‌کنید که می‌توانید بهتر باشید و سرنوشت بهتری برای خودتان داشته باشید، این میکروکتاب را بشنوید و تمرین‌های آن را دقیق انجام دهید.

دبی فورد یک متخصص شناخته شده بین‌المللی در زمینه تحول شخصی است. او علاوه‌بر نویسندگی، سخنران انگیزشی و مربی زندگی است. او هشت کتاب پرفروش در مورد دردهای درونی و مقابله با ترس را به رشته تحریر درآورده است. دبی فورد موسسه‌ای به نام «یکپارچگی فورد» تأسیس کرد تا آموزگارانی را در زمینه توسعه شخصی و بهبود مهارت‌های فردی تربیت کند. همچنین او یکی از نویسندگان پرطرفدار در دنیاست.

دانلود کتاب صوتی نیمه تاریک وجود


کتاب صوتی مغازه خودکشی نوشته‌ی ژان تولی، در سبک فانتزی سیاه یکی از درخشان‌ترین و تکان‌دهنده‌ترین آثار است. این رمان عجیب در سال 2007 برای اولین بار منتشر شد و مورد توجه بی‌نظیر مردم قرار گرفت و تا امروز به بیش از 20 زبان ترجمه شده است.

ژان تولی، نویسنده و فیلم‌نامه‌نویس و کاریکاتوریست فرانسوی است. او تاکنون نوزده رمان و چهار فیلم‌نامه منتشر کرده است. از میان آثارش، دو رمان او به نام‌های مغازه خودکشی و آدم‌خواران به فارسی ترجمه شده است. ژان تولی در زمینه فیلم و سریال نیز مشغول به کار است و هم‌چنین جوایز فراوانی برای ده رمان برتر خود گرفته است. او در زمینه نوشتن زندگینامه نیز فعالیت می‌کند و زندگی‌نامه‌های «آرتور رمبو»، شاعر نمادگرای فرانسوی، و «فرانسوا ویون»، شاعر قرن پانزدهم فرانسه، را نوشته است. یکی از کتاب‌هایش نیز براساس زندگی «پل ورلن»، شاعر فرانسوی و از چهره‌های مکتب سمبولیسم است.

دانلود کتاب صوتی مغازه خودکشی


کتاب صوتی قمارباز اثری جالب و تاثیرگذار نوشته فئودور داستایفسکی با ترجمه سروش حبیبی است. این داستان درباره مردی است که به قماربازی کردن معتاد شده است و در نهایت بی‌پولی و بدشانسی پولی پیدا می‌کند تا دوباره به دور برگردد.

ویژگی منحصر به فرد آثار داستایفسکی روانکاوی و بررسی زوایای روانی شخصیت‌های داستان است به گونه‌ای که سوررئالیست‌ها مانیفست خود را بر اساس نوشته‌های این نویسنده بزرگ ارائه کرده‌اند.

محوریت بیشتر داستان‌های داستایفسکی سرگذشت مردمی عصیان زده، بیمار و روان‌پریش است که دچار افسردگی‌ها، تناقضات فکری و ارزشی و سوالات بنیادی فلسفی درباره خدا، هستی، عدالت و ماهیت بشر شده‌اند.

دانلود کتاب صوتی قمارباز


کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند یا در بازی ثروت درون خود استاد شوید نوشته هارو اکر مربی موفقیت و سخنران انگیزشی است. هارو اِکر یکی از خارق‌العاده‌ترین آموزگاران دنیا در زمان حاضر است.

این کتاب مناسب افرادی است که می‌خواهند در زمینه موفقیت مالی بدرخشند و به استقلال مالی برسند.

کتاب اسرار ذهن ثروتمند اثر تی هارو اکر پنجره‌ای به سوی موفقیت مالی است؛ به شرطی که با علاقه شروع به مطالعه و تمرین کنید.

در این کتاب با باورهای نادرست خود درباره پول و به دست آوردن پول مواجه و آشنا می‌شوید، و به سخت‌ترین مرحله یعنی تغییر باور و ذهنیت درباره پول می‌رسید.

پس این کتاب مناسب همه افراد است که می‌خواهند استقلال مالی را تجربه کنند و از کسب پول لذت ببرند.

دانلود کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند


کتاب صوتی هری پاتر و سنگ جادو اولین کتاب از مجموعه کتاب‌های هری پاتر نوشته‌ی جی.کی. رولینگ است که اولین بار در سال ۱۹۹۷ منتشر شد. این کتاب زندگی بسیاری از نوجوانان و جوانان را برای همیشه تغییر داد و در ابتدای انتشارش طرفداران زیادی نداشت اما چهار سال بعد از انتشارش و زمانی که فیلمی موفق از روی آن ساخته شد، توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرد.

این کتاب جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های نوجوانان در چندین دهه بوده است و هم‌چنین به دلیل جزییات دقیقی که دارد قدرت درک نوجوانان را تا حد زیادی بالا می‌برد. بدون شک افراد نوجوان از شنیدن این کتاب بسیار لذت خواهند برد.

دانلود کتاب صوتی هری پاتر


کتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم اثری از ماری کندو است که با ترجمه مهدی قراچه‌داغی و صدای فروغ بهرامی توسط انتشارات ماه‌آوا منتشر شده است. این کتاب که در سال ۲۰۱۴ منتشر شده است، موفق شده با فروش ۶ میلیونی در سراسر جهان، در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های عنوان‌شده در مجله نیویورک تایمز قرار بگیرد.

ماری کندو در ۹ اکتبر ۱۹۸۴ در توکیو متولد شد. ماری کاندو یا کانماری یک مشاور در زمینه نظم و سازماندهی و نویسنده ژاپنی است و تاکنون ۴ کتاب در این زمینه به رشته تحریر درآورده است. کندو از دوران کودکی دوست داشت محیط اطراف خود را سر و سامان داده و مرتب کند. این علاقه او موجب شد تا در سن ۱۹ سالگی به عنوان یک مشاور سازماندهی مشغول به کار شود. او همچنان به مدیریت و اداره این شرکت می‌پردازد و به کمک ۲۰۰ کارمند خود به مردم کمک می‌کند تا خانه‌های به‌هم‌ریخته خود را به محیطی آرامش‌بخش تبدیل کنند.

دانلود کتاب صوتی جادوی نظم


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *