درباره کتاب آن یک چیز


کتاب صوتی آن یک چیز نوشته گری کلر و جی پاپاسان، بیشتر باورهای شما از نحوه انجام کارها را به هم خواهد زد. به شما می‌گوید برای موفقیت نباید چند کار را همزمان انجام داد و حتی انجام کاری که فکر می‌کنید درست است هم اشتباه است.

گَری کِلِر در کتابِ آن یک چیز: حقیقت ساده‌ی شگفت‌انگیز در پسِ نتایج فوق‌العاده؛ آن یک چیزی که به فرد انگیزه می‌دهد را بررسی کرده و با انجامِ اقداماتِ هدفمند برای دستیابی به آن هدف، فرمول‌های ساده‌ای را توضیح می‌دهد. کتابِ آن یک چیز، یک کتاب راهگشا است که به افراد می‌آموزد چطور آن یک چیز را در زندگیِ خودشان پیدا کنند تا آن‌ها نیز به موفقیت‌های چشمگیرِ اینچنینی دست بیابند.

پس از این‌که آن یک چیز تشخیص داده شد، تمرکز کردن بر یک هدفِ واحد، تاثیرِ دومینوواری را خواهد داشت که در آن، موفقیتِ نهایی بسیار مهم‌تر از جایی است که فرد از آنجا شروع کرده است. در داستان‌ تمام موفقیت‌های بزرگ، می‌توان ردِ پای آن یک چیز را پیدا کرد. کلیدِ اصلی این است که مشخص شود “آن یک چیز” چیست و آن را با تمام وجود و با تمرکزی قاطع، دنبال کنید.

زمانی که ما آن یک چیزمان را پیدا کنیم، هدف‌مان را نیز پیدا خواهیم کرد، اما بدونِ اولویت نمی‌توانیم اقداماتِ لازم برای دستیابی به آن را انجام دهیم. پس از این‌که هدف و اولویت را شناسایی کردیم، سودآوریِ ما به اوجِ خود خواهد رسید و نتایجِ شگفت‌انگیزی را تجربه خواهیم کرد. سه راهکار برای تمرکز روی هدف: (۱) تخصیصِ زمان، (۲) اتخاذ یک طرز فکر ِمبتنی بر مهارت، و (۳) پذیرش مسئولیتِ پیامدها چه خوب و چه بد.

در کتاب صوتی آن یک چیز یاد خواهید گرفت که چگونه از به‌هم‌ریختگی در زندگی جلوگیری کنید، در زمان کم‌تر به نتایج بهتری دست یابید، استرس را کاهش دهید، بر احساس غرق شدن در زندگی غلبه کنید، انرژی خود را احیا کنید و در مسیر خود بمانید. کتاب آن یک چیز، نتایج خارق‌العاده‌ای را در هر بخش از زندگی شما -از زندگی کاری گرفته تا زندگی شخصی، خانوادگی و معنوی- به ثمر می‌آورد.

گری کلر (متولد ۲۱ جولای ۱۹۵۷ در پاسادنا، تگزاس)، یکی از نویسندگان کتاب آن یک چیز، در سال ۱۹۷۹ از دانشگاه بیلور در رشته‌ی بازاریابی و املاک فارغ‌التحصیل شد. او طی اولین ماه فعالیت خود در این زمینه، به پنج خانواده کمک کرد تا خانه بخرند و در 26 سالگی، معاون توسعه‌ی بزرگ‌ترین شرکت املاک آستین در ایالات متحده در آن زمان بود. با این حال، کلر از سمت خود استعفا داد و سه‌سال‌و‌نیم بعد، شرکت جدیدش تبدیل به بزرگ‌ترین شرکت در شهر شد، موقعیتی که تا به امروز نیز حفظ شده است. کلر مدتی بعد شرکت و فلسفه‌ی خود را مبنی بر «کمک مردم به مردم» در سطح ملی و سپس بین‌المللی گسترش داد.

خرید کتاب صوتی آن یک چیز


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *