درباره کتاب رئیس زندگی خودت باش!


کتاب صوتی رئیس زندگی خودت باش نوشته لی‌لی سینگ است که با ترجمه محدثه امیری و صدای نیلوفر احمدی‌فر منتشر شده است. این کتاب صوتی به شما کمک می‌کند مدیریت زندگی خود را به دست بگیرید و زندگی‌تان را تغییر دهید.

این کتاب صوتی چهار بخش دارد و در هر بخش، فصل‌هایی با یک موضوع خاص بررسی می‌شود. سینگ در هر فصل به سراغ درسی می‌رود و به شما نشان می‌دهد چه‌طور به بهترین نحو آن را در زندگی‌تان پیاده کنید. در پایان هر بخش، قسمت‌هایی تحت عنوان «ناگهانی» وجود دارد که برای نویسنده بسیار اهمیت دارند، چون برهه‌ای از زندگی خودش را توصیف می‌کنند که با افسردگی می‌جنگیده است. علاوه بر این در این قسمت‌ها به لحظات بعد از افسردگی‌اش هم اشاره می‌کند. این قسمت‌ها در کتاب گنجانده‌ شده، چون به نظر خود نویسنده مهم است بدانید این پند و اندرزها از طرف چه کسی است.

بخشی از کتاب رئیس زندگی خودت باش

هیجانات و احساسات فوق‌العاده‌اند، به شرطی که در عروسی، مراسم ختم یا جشن فارغ‌التحصیلی باشید. حضور در موقعیت‌هایی که عواطف واقعی را در وجودتان بیدار می‌کنند، موهبتی فوق‌العاده است. مثلا دختر کوچولوتان را می‌بینید که مثل آدمی بالغ روی سِن می‌رود و دیپلمش را می‌گیرد. واقعاً اشک در چشمان‌تان جمع می‌شود. حالا حسابی بزرگ شده است. از طرفی هم به خاطر شهریهٔ دانشگاهش ورشکست شده‌اید. موقعیت سخت و تلخ و شیرینی است. باید از ته قلب گریه کنید. ولی زمانی که در موقعیتی قرار دارید که باید کار مهمی را انجام دهید، این هیجانات را کنار بگذارید. عواطف می‌توانند بر قوهٔ داوری شما سایه بیندازند و بهره‌وری را کم کنند. این فقط نظر من نیست، بلکه واقعیت است. واقعیتی که از خودم درآورده‌ام، ولی احتمالاً از نظر علمی، صددرصد صحیح است.

دانلود کتاب صوتی رئیس زندگی خودت باش


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *