درباره کتاب شنیدنی دختر صورتت را بشور


آیا تا به حال احساس کرده‌اید که چون نمی‌توانید شغل مورد علاقه خود را داشته باشید پس به شغل‌های دیگر رضایت داده باشید؟ آیا تا به حال احساس کرده‌اید که هرگز نمی‌توانید از زندگی زناشویی خود فوق‌العاده راضی باشید و به یک زندگی معمولی رضایت داده باشید؟ یا اینکه هرگز نمی‌توانید لاغر شوید؟ و یا اینکه تصور کرده باشید تغییر دادن هر چیزی غیر ممکن است؟ پس بهتر است که بگویم، شما تنها نیستید. میلیون‌ها زن، هر روز این دروغ‌ها را به خود می‌گویند و آن‌ها را باور کرده‌اند. اما وقتی صحبت از این مسائل باشد، باید بدانید که تنها یک حقیقت ساده وجود دارد و آن این است که باید خودتان را باور کنید. تنها کسی که می‌تواند زندگی شما را کنترل کند، فقط و فقط خود شما هستید. این کتاب به شما کمک می‌کند راحت‌تر به موفقیت برسید.

این کتاب نوشتهٔ ریچل هالیس در انتشارات زودبوک (موسسه سرای بصیرت دل) چاپ شده است. در کتابچه صوتی دختر، صورتت را بشور گزیده‌ای از مهم‌ترین نکات کتاب ریچل هالیس را می‌شنوید. هالیس در این کتاب درباره بیست نوع دروغی که همه ما هر روز به خودمان می‌گوییم صحبت می‌کند. دروغ «از فردا شروع می‌کنم»، دروغ «من مادر خوبی نیستم» دروغ «نمی‌توانم حقیقت را بگویم» و دروغ‌های بسیاری که باید یادبگیریم که دیگر به خودمان نگوییم.

اگر به کتاب‌های موفقیت علاقه دارید و وقت کافی برای خواندن کتاب کامل دختر، صورتت را بشور را ندارید، از خواندن خلاصه آن لذت ببرید. برای خرید کتاب صوتی دختر صورتت را بشور به این سایت سر بزنید.

ریچل هالیس در کتاب صوتی دختر صورتت را بشور قصد دارد بگوید خیلی از زنان و دختران تنها به یک دلیل ساده دست از آرزوهای خود کشیده‌اند و در زندگی احساس خوشایندی ندارند و آن دروغ‌گفتن به خود است. شما تنها نیستید. میلیون‌ها زن، هر روز این دروغ‌ها را به خود می‌گویند و آن‌ها را باور کرده‌اند. اما وقتی صحبت از این مسائل باشد، باید بدانید که تنها یک حقیقت ساده وجود دارد و آن این است که باید خودتان را باور کنید. تنها کسی که می‌تواند زندگی شما را کنترل کند، فقط و فقط خود شما هستید. این کتاب به شما کمک می‌کند راحت‌تر به موفقیت برسید.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *