درباره کتاب صوتی راز


کتاب صوتی راز نوشتهٔ راندا برن با ترجمهٔ نفیسه معتکف و گویندگی حمیده کریمی در انتشارات ماه آوا منتشر شده است. این کتاب به ۴۴ زبان ترجمه شده و ۲۱ میلیون نسخه از آن فروش رفته‌است. جنجال‌های زیادی پیرامون آن وجود دارد و در برنامه‌های متعدد تلویزیونی دربارهٔ آن صحبت شده‌است. فیلمی نیز، به همین نام، ساخته شده‌است. موضوع اصلی کتاب راز درک بهتر قانون جذب است. این کتاب برای این نوشته شده است که شما بتوانید قانون جذب را بهتر درک کنید تا با استفاده از آن بتوانید نتایج فوق‌العاده‌ای بگیرید و زندگی تان را متحول کنید.

راندا برن در کتاب و فیلم راز از زندگی بیست و چهار معلم شگفت‌انگیز راز صحبت می‌کند. آن‌ها از رازی می‌گویندکه به کمک این راز توانسته‌اند زندگی‌شان را تغییر دهند. آنان معتقدند که تمام کائنات بهم پیوسته هستند و افکار ما این قدرت را دارند که زندگی مان را متحول کنند. ما با کمک افکارمان می‌توانیم بر کائنات تاثیر بگذاریم و تمام آنچه را که می‌خواهیم به دست بیاوریم اما این کار یک شرط دارد و آن این است که ما مثبت اندیش باشیم. 

راندا برن در این کتاب مثبت اندیشی را به ما می‌آموزد و کمکمان می‌کند تا به تمام خواسته‌ها، اهداف و آنچه که لیاقتش را داریم، برسیم. 

می‌توان کتاب راز را نسخه مکتوب فیلم راز دانست که در سال ۲۰۰۶ ساخته شد و مورد توجه چهره‌های رسانه‌ای مشهور از جمله اپرا وینفری الن دی‌جنرس و لری کینگ قرار گرفت.

راندا برن نویسنده معروف و تهیه‌کننده ۲۶ اوت ۱۹۴۵ در ملبورن متولد شد. او را در دنیا به دلیل نوشتن کتاب راز و کتاب‌هایی که بعد از آن و در ادامه راز منتشر کرد می‌شناسند. مجله تایم در سال ۲۰۰۷ راندا برن را به عنوان تاثیرگذارترین فرد دنیا معرفی کرد. علاوه بر این، زمانی که اپرا وینفری، از او دعوت کرد تا به برنامه مشهورش بیاید، میزان شهرت او چند برابر شد.

برای خرید کتاب صوتی راز به این سایت سر بزنید.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *