درباره کتاب صوتی زندگی تاب آورانه


کتاب صوتی زندگی تاب آورانه نوشته برنه براون است که با ترجمه آزاده رادنژاد و فرح رادنژاد منتشر شده است. کتاب صوتی زندگی تاب آورانه به شما یاد می‌دهد چگونه از جدال با خود واقعی مان دست برداریم وبه احساس کافی بودن و خوشی دست یابیم.

کتاب صوتی زندگی تاب آورانه اثر برنه براون نویسندۀ پرآوازۀ آمریکایی است. او که دکترای مددکاری اجتماعی دارد، برای شناخت آناتومی ارتباط پژوهش خود را آغاز می‌کند ولی طی انجام تحقیقات زمینه‌ای و مصاحبه با هزاران زن و مرد به این نتیجه می‌رسد که بزرگترین مانع ارتباط شرم است و در این راستا به مطالعۀ شرم و تأثیر آن بر زنان و مردان می‌پردازد. مترجمان این کتاب، آزاده رادنژاد و فرح رادنژاد، تاکنون موفق به ترجمۀ چهار کتاب از آثار این نویسنده شده‌اند.

برنه براون (Brene Brown) محقق و استاد دانشگاه هیوستون است. او صاحب کرسی بنیاد هافینگتون در دانشکدهٔ مددکاری اجتماعی است؛ همچنین استاد مدعو رشتهٔ مدیریت دانشگاه تگزاس است.

خانم برنه براون سال‌ها درمورد موضوعاتی همچون شجاعت، آسیب‌پذیری، شرم و همدلی پژوهش کرده و نویسندهٔ ۵ کتاب محبوب فهرست نیویورک‌تایمز شده است: «مواهب نقص»، «زندگی شجاعانه»، «با اقتدار برخاستن» و «شهامت رهبری». کتاب «شهامت رهبری» او نتیجهٔ پژوهشی ۷ساله دربارهٔ شجاعت و رهبری‌کردن است. براون در همکاری با «تارانا برک» ویراستاری مجموعهٔ «تو بهترینی: آسیب‌پذیری، تاب‌آوری شرم و تجربهٔ سیاه‌پوستان» را نیز برعهده داشته است. او میزبان پادکست‌های «بازکردن قفلمان» و «شهامت رهبری» است و سخنرانی‌اش در مجموعهٔ تدایکس با عنوان «قدرت آسیب‌پذیری» یکی از محبوب‌ترین سخنرانی‌های تد است. برنامهٔ «ندای شجاعت» از او در نتفلیکس اولین سخنرانی ضبط‌شدهٔ یک محقق در این شبکهٔ پخش اینترنتی است.

کتاب «اطلس دل» نیز یکی از آثار این نویسنده است.

شنیدن کتاب صوتی زندگی تاب آورانه را به تمام کسانی که به دنبال ارتباط سازنده با دیگران هستند پیشنهاد می‌کنیم.

خرید کتاب صوتی زندگی تاب آورانه


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *