درباره کتاب کی ز مردن کم شدم


کتاب صوتی کی ز مردن کم شدم (چگونه مرگ من در اثر سرطان به خودشناسی‌ام منجر شد) اثری از آنیتا مورجانی است که اثر پرفروش نیویورک‌تایمز است و به سی‌وچهار زبان در دنیا ترجمه شده است.

آنیتا مورجانی در این کتاب شرح می‌دهد که بعد از نزدیک به چهار سال مبارزه با سرطان، جسمش مغلوب بیماری شد و تمام اعضای بدنش از کار افتادند؛ آنیتا به سرطان غدد لنفاوی مبتلا بود و ابتدا با روش‌های طب سنتی برای درمانش اقدام کرد اما زمانی متوجه شد که تمام بدنش درگیر بیماری است. در نهایت در حالت کما فرورفت. آنیتا تجربه‌ای شگفت‌انگیز داشت و از آن تجربه متوجه شد زندگی چیزی فراتر از جسم ما است. او قدرت بی‌نظیر عشق را فهمید و تصمیم گرفت این تجربه را با دیگران هم به اشتراک بگذارد.

بخشی از این کتاب

وقتی به منزل پدر و مادرم به هنگ‌کنک برگشتم دیگر نمی‌خواستم با هندی‌های آنجا معاشرت کنم. چون واقعا احساس می‌کردم که در میان آن‌ها وصله‌ی ناجوری هستم. بنابراین بیشتر هم و غم من پیدا کردن شغلی بود تا بتوانم استقلال بیشتری به دست بیاورم. یک روز ناگهان وارد آپارتمان‌مان شدم و درحالی که پدرم روی صندلی راحتی موردعلاقه‌اش نشسته بود و اخبار شب تماشا می‌کرد فریاد کشیدم: «کار گرفتم». ماجرا از این قرار بود که یکی از دوستانم به من اطلاع داد که در محل کارش پستی خالی شده که کاملا برای من مناسب است. او برای یک شرکت کیف و کفش شیک فرانسوی کار می‌کرد که اجناسش را به آسیا صادر می‌کرد. این کار شامل همکاری با مدیر فروش برای بهبود اجناس و بالابردن میزان سفارشات بود که احتمالا مسافرت به کشورهای همسایه را هم ایجاب می‌کرد. من به امور فروش و توزیع علاقه‌ی زیادی نداشتم اما چون این کار با مسافرت و استقلال بیشتری همراه بود خیلی هیجان‌زده بودم.

برای خرید کتاب صوتی کی ز مردن کم شدم به سایت طاقچه سر بزنید.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *