رهایی از افکار سمی چطور ممکن است؟


کتاب صوتی رهایی از افکار سمی اثری نوشته زویی مک کی است. این کتاب صوتی با کمک چند راهکار ساده اما عملی به مخاطبانش کمک می‌کند تا بتوانند به افکار خود نظم دهند و تصمیم‌گیری‌هایی بهتر، دقیق‌تر، عملی‌تر و به دور از فکرهای منفی داشته باشند. نسخه صوتی این کتاب را می‌توانید با ترجمه‌ منصوره شریفی و حمید نمازی‌ها و صدای سپیده مالمیر بشنوید.

ما مسئول افکار خودمان هستیم. واکنش ما به شرایط مختلف، نتیجه‌ٔ باورها، نگرش‌ها و عادت‌های ماست. افکار ما همچنین روی سلامتی، روابط و امور مالی‌مان تأثیرگذار است. اگر آنچه را که می‌بینیم یا تجربه می‌کنیم دوست نداریم، پس باید دریچه‌ٔ نگاهمان را نسبت به آن تغییر دهیم.

کتاب افکار سمی راهکارهایی را به زبان ساده ارائه می‌کند که با به‌کار بستن آن‌ها می‌توانیم از شر افکار سمی که انرژی روانی‌مان را کاهش می‌دهند، رها شویم و از موانع به‌عنوان فرصتی برای پیشرفت استفاده کنیم.

ما برای گسترش تغییرات مثبت به دنیا آمده‌ایم.

کتاب صوتی رهایی از افکار سمی ((The Disciplined Mind کتابی است که برای تمام افراد، نکته‌ای دارد. احتمالا همه ما چنین شرایطی را تجربه کرده‌ایم. برای انجام کاری، برنامه‌ریزی می‌کنیم. اما در نهایت نمی‌توانیم به آنچه که خواسته‌ حقیقی‌مان بود، دست پیدا کنیم. بسیاری اوقات ما در تلاش هستیم تا با افکاری مبارزه کنیم که به ذهنمان خطور کرده‌اند و گویی تمام بار منفی دنیا را همراه دارند. افکاری که سبب می‌شوند تا انرژی و ظرفیت روانی‌مان تمام شود و در نهایت نیز ما را از قدم برداشتن در مسیرمان منصرف کنند. اما در چنین شرایطی چه می‌توانیم بکنیم؟

زویی مک کی (Zoe McKey) یکی از نویسندگان پرفروش در زمینه کتاب‌های‌ موفقیت و خودیاری است. او در رشته‌ مطالعات بین‌الملل تحصیل کرده است. از او کتاب دیگری به نام زندگی زیبا پیش روی شماست نیز به فارسی ترجمه شده است.

زویی مک کی به کارهایی مانند طراحی کردن با مداد، نواختن پیانو و ساختن دکورهای فصلی برای خانه‌اش علاقه دارد و در برنامه‌ هفتگی‌اش، مطالعه‌ی حداقل یک کتاب در هفته دیده می‌شود. او در وبسایتی که دارد مخاطبانش را از برنامه‌ها و کتاب‌های منتشرشده‌اش باخبر می‌کند.

برای دانلود کتاب صوتی رهایی از افکار سمی اینجا کلیک کنید.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *