شیطان و دوشیزه پریم | پائولو کوئیلو


کتاب صوتی شیطان و دوشیزه پریم داستان یک هفته‌ زندگی مردم دهکده‌ٔ ویسکوز است که باید تصمیم مهمی بگیرند. در این دهکده مردی از گذشته‌ تاریکش فرار کرده و زنی به دنبال خوشبختی است. مردم دهکدهٔ ویسکوز باید در یک هفته، سرنوشت خودشان را مشخص کنند. مردی با ۱۱ شمش طلا به دهکده می‌رسد. او می‌خواهد جواب سؤال همیشگی‌اش را پیدا کند؛ آیا انسان‌ها ذاتاً نیک هستند یا پلید؟ برای پیداکردن جواب این سؤال اهالی دهکده با امتحان دشواری روبه‌رو می‌شوند.

شیطان و دوشیزه پریم یکی از کتاب‌های سه‌گانه‌ی پائولو کوئیلو است. داستانی که باید در ادامه‌ی کتاب‌های «کنار رود پیدار نشستم و گریستم» و «ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد» خوانده شود. شیطان و دوشیزه پریم، داستان یک هفته‌ی پرماجرا از مردم دهکده‌ی ویسکوز است. مردی از گذشته‌اش فرار می‌کند، زنی به دنبال خوشبختی می‌گردد. همه‌ی مردم دهکده باید در یک هفته، سرنوشتشان را مشخص کنند. مردی به دهکده می‌رسد که همراهش، یازده شمش طلا دارد. او به دنبال جواب سوال همیشگی‌اش می‌گردد: آیا انسان‌ها ذاتا نیک هستند یا پلید؟

در کتاب صوتی شیطان و دوشیزه پریم مانند دیگر آثار پائولو کوئلیو نگاه به خیر و شر دیده می‌شود. در این داستان‌ هم در یک سو خدا و در سوی دیگر، شیطان قرار دارد. دو نماد از خیر و شر. روح انسان‌ها در ورطه‌ی آزمایش می‌افتد و دوشیزه پریم، به مبارزه با شیطان بلند می‌شود…

بخشی از آثار پائولو کوئیلو عبارت‌اند از:

تئاتر برای آموزش، بایگانی جهنم، خاطرات یک مغ، کیمیاگر، بریدا، عطیه برتر، والکیری‌ها (دیدار با فرشتگان)، مکتوب، کنار رود پیدرا نشستم و گریستم، کوه پنجم، نامه‌های عاشقانه یک پیامبر، مبارزان راه روشنایی (راهنمای جنگجوی نور)، ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد، کلمات اساسی، شیطان و دوشیزه پریم، داستان‌هایی برای پدران، فرزندان و نوه‌ها، جن و گل‌های رز، سفرها، کمان گیر، هستی (زندگی) و… .

خرید کتاب صوتی شیطان و دوشیزه پریم


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *