معرفی رمان شنود


کتاب صوتی شنود رمانی از گروه فرهنگی انتشارات شهید هادی است که با گویندگی امیر فرحان‌نیا در انتشارات ماه آوا منتشر شده است. این کتاب صوتی دربارهٔ تجربهٔ بازگشت از مرگ است.

جسم او ده روزی را در بیمارستان و در بدترین فشارها گذراند و به تایید پزشکان در کما بود. اما روحش به گشت‌و‌گذار در عالم پرداخت و حقایق بسیاری را به چشم دید. حقایقی که با گفته‌های علمای ربانی درباره معاد و زندگی پس از مرگ نیز مطابقت دارد.

کتاب صوتی شنود یک رُمان امنیتی با موضوع جذاب بازگشت از مرگ است. این کتاب صوتی داستان و تجربه نزدیک به مرگ را بازگو می‌کند. پیش از این کتاب‌های “سه دقیقه در قیامت” و سپس “بازگشت” با درون‌مایه داستانی بازگشت از مرگ و معاد از این انتشارات منتشر شده بود که بسیار مورد استقبال قرار گرفت و رکوردهای زیادی را در زمینه چاپ و فروش کتاب جا‌به‌جا کرد. حال سومین اثر از این مجموعه، با داستانی جذاب، نفس‌گیر و البته طبق روال قبل، مستند، در قالب کتاب صوتی شنود برای دوست‌داران آماده شده تا بیش‌تر در باب تجربه‌های نزدیک به مرگ بخوانند و بشنوند.

شنیدن کتاب صوتی شنود را به کسانی که دربارهٔ تجربه‌های پس از مرگ کنجکاو هستند، پیشنهاد می‌کنیم. برای خرید کتاب صوتی شنود کلیک کنید.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *