معرفی و بررسی کتاب تمرین نیروی حال


کتاب صوتی تمرین نیروی حال اثر اکهارت تله و ترجمه فرناز فرود، شامل آموزش، مراقبه و تمرین‌های بنیادین از کتاب «نیروی حال» است.

کتاب صوتی تمرین نیروی حال شامل تمرین‌هایی برای تقویت نیروی حال و زندگی در لحظه است. با کمک آموزش‌های این کتاب ما روش مراقبه را می‌آموزیم و یاد می‌گیریم تا از چنگ درد و رنج‌های گذشته زندگی، نگرانی و اندوه برای آینده و افکار منفی خلاص شویم و ارزش زندگی کردن در لحظه را بیاموزیم. این کتاب به ما کمک می‌کند تا به یک نوع از آگاهی دست یابیم. آگاهی که از ارزش لحظه‌ها و زندگی کردن در لحظه حرف می‌زند و به ما قدرت تغییر مسیر زندگی را می‌بخشد.

این کتاب یک راهنما برای تمام افرادی است که در چنگ افکار منفی، نیروهای نابودکننده ذهن و روان قرار گرفته‌اند. با کمک تمرین‌های این کتاب شما می‌توانید زندگی خود را به سمت تغییرات مثبت و درخشان تغییر دهید.

اکهارت تله، نویسنده و معلم معنوی آلمانی که در دانشگاه‌های لندن و کمبریج تحصیل کرده است، امروزه به شکلی گسترده به عنوان یکی از الهام‌بخش‌ترین و مهم‌ترین معلمان معنوی در سرتاسر جهان شناخته شده است. دیدگاه‌های تله فراتر از هرگونه دین و مذهب خاصی هستند و می‌توانند به تمام انسان‌ها، با هر دیدگاهی کمک کنند. تله با کتاب‌های بین‌المللی بسیار پرفروش خود، یعنی قدرت اکنون و یک زمین جدید -که تاکنون به بیش از ۵۰ زبان در جهان ترجمه شده‌اند- میلیون‌ها نفر را با لذت و آزادی زندگی در لحظه‌ی کنونی آشنا کرده است. نیویورک تایمز تله را به عنوان محبوب‌ترین نویسنده‌ی معنوی در ایالات متحده توصیف کرده است و در سال ۲۰۱۱، واتکینز ریویو او را تاثیرگذارترین فرد معنوی در جهان معرفی کرد.

آموزه‌های عمیق و در عین حال ساده‌ی تله، به افراد بی‌شماری در سرتاسر جهان کمک کرده است تا در زندگی روزمر‌ه‌ی خود حالتی از آرامش درونی و زندگی مفیدتر را تجربه کنند. آموزه‌های او بر اهمیت و قدرت حضور متمرکز و حالت بیداری آگاهی که فراتر از صرفا ایگو و تفکر گفتمانی است، متمرکز است. خود تله این بیداری را گامی اساسی و بزرگ در تکامل انسان می‌داند.

برای دانلود کتاب صوتی تمرین نیروی حال به این سایت سر بزنید.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *