معرفی چند رمان زیبا


کتاب صوتی هری پاتر و زندانی آزکابان، سومین کتاب از مجموعه‌ی هری‌ پاتر است. در کتاب صوتی هری پاتر و زندانی آزکابان، داستان با فرار یک زندانی آغاز می‌شود. زندانی‌ای که هری نمی‌داند به او چه ربطی دارد اما همه نگرانش هستند.

جی.کی. رولینگ با نام اصلی جوآن رولینگ در تاریخ ۳۱ ژوئیه ۱۹۶۵ در انگلستان متولد شد. او در رشتهٔ زبان و ادبیات فرانسه در دانشگاه اکستر انگلستان به تحصیل پرداخت. ایده‌ی نوشتن کتاب هری‌پاتر نیز در همین دوران در روزی که برای رفتن به دانشگاه منتظر قطار بود، در سرش شکل گرفت. او در سال ۱۹۹۲ با مردی ازدواج کرد و از او صاحب دختری شد. این ازدواج عمر کوتاهی داشت. بعد از جدایی، جی.کی. رولینگ خود را یک شکست‌خورده‌ی واقعی می‌دید. او دست به خودکشی زد و مدتی نیز به دلیل افسردگی بستری بود.

اولین کتاب سری هری پاتر با عنوان هری پاتر و سنگ جادو در سال ۱۹۹۵ به چاپ رسید و پس از انتشار آن بود که شهرت و ثروت زیادی برای جی.کی. رولینگ به ارمغان آورد. با انتشار و موفقیت کتاب‌های هری‌پاتر، جی.کی. رولینگ به یکی از ثروتمندترین زنان دنیا تبدیل شد. او در لیست بیست نویسنده‌ی زن برتر دنیا قرار دارد و شخصیت او بارها و بارها مورد تحسین قرار گرفته است. او در حال حاضر فعالیت‌های خیریه‌ی زیادی را مدیریت می‌کند.

برای دانلود کتاب صوتی هری پاتر و زندان آزکابان اینجا کلیک کنید.


کتاب صوتی قدرت کلام اثر فلورانس اسکاول‌شین راه شگفت‌انگیز رسیدن به خواسته‌ها با استفاده از جادوی قدرت کلام را برای ما بازگو می‌کند.

فلورانس اسکاول شین در کتاب صوتی قدرت کلام به ما می‌آموزد که چطور با استفاده از قدرت کلام، به تمام چیزهایی که می‌خواهیم، برسیم. در حقیقت او راه شگفت‌انگیز رسیدن به خواسته‌ها را برای ما توضیح می‌دهد. شاید بارها برایتان پیش آمده باشد که در دل آرزوی چیزی را داشته‌اید و برای رسیدن به آن دست به دعا برداشتید، اما جایی در اعماق وجودتان صدایی به شما گفته است که رسیدن به خواسته‌تان غیر ممکن است؟ هر زمان که ما از قدرت شگفت‌انگیز و تاثیرگذار کلاممان باخبر باشیم، می‌توانیم تاثیرش را به چشم در زندگی‌مان ببینیم. در کتاب صوتی قدرت کلام اسکاول ‌شین به شما می‌گوید که چطور با استفاده از حربه قدرت کلام‌تان، آرزوهایتان را تبدیل به اتفاقات روزمره کنید.


کتاب صوتی دل کور نوشته اسماعیل فصیح داستان زیبایی از زندگی خانواده‌ی آریان در یکی از محله‌های قدیمی تهران است. داستانی که برگرفته از تجربیات دوران کودکی و نوجوانی خود اسماعیل فصیح است.

اسماعیل فصیح ۲ اسفند ۱۳۱۳ در تهران متولد شد. او داستان‌نویس و مترجم ایرانی بود که کتاب‌هایش در دهه‌های شصت و هفتاد جزو پرفروش‌ترین نویسندگان معاصر بود. تحصیلاتش را در آمریکا ادامه داد و آن‌جا دیداری با ارنست همینگوی نیز داشت. بعد از بازگشت به ایران به عنوان مترجم کار می‌کرد و بعد به استخدام شرکت نفت در آمد. رمان‌های دل کور، شراب خام، داستان جاوید، ثریا در اغما و درد سیاوش از مهم‌ترین آثار او به‌شمار می‌روند. از میان آثار ترجمه‌ شده‌ی اسماعیل فصیح نیز می‌توانیم به وضعیت آخر، بازی‌ها؛ روان‌شناسی روابط انسانی اثر اریک برن، ماندن در وضعیت آخر، خودشناسی به روش یونگ و تحلیل رفتار متقابل در روان‌درمانی اشاره کنیم.

اسماعیل فصیح در ۲۵ تیر ۱۳۸۸ در تهران به علت مشکلات عروق مغزی درگذشت.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *