معرفی کتاب‌هایی برای شنیدن در اذرماه


دبلیو چان کیم و رنه مابورنیا در کتاب صوتی استراتژی اقیانوس آبی (نسخه ۲۰۱۵)، به یک سوال اساسی و مهم در زمینه‌ی کسب و کار پاسخ می‌دهند: چگونه فضای بازاری بدون مدعی خلق کنیم که در آن رقابت معنا ندارد؟

کیم و مابورنی، به صورت دانشگاهی و کاربردی برای ارائه مطالب به جمع گوناگونی از خوانندگان در کلاس‌های رشته تجارت و خارج از این کلاس‌ها مطلب می‌نویسند. این متن، به عنوان منبعی دانشگاهی در مورد استراتژی‌های کسب‌وکار عمل می‌کند و همچنین می‌تواند برای یک رهبر تجاری که به دنبال ایجاد سازمانی از نوع اقیانوس آبی است نقش راهنما را داشته باشد. متن به شدت به استفاده از نمودار و شکل‌ها متکی است تا موارد موفقیت کسب و کارهای اقیانوس آبی را، نسبت به بقیه، در صنایع مربوطه نشان دهد. مولفان توضیح می‌دهند رهبران تجاری چگونه قادرند این نمودار و شکل‌ها را برای خودشان پیاده کنند تا بتوانند موفق بودن یا نبودن تبدیلِ ایده به خصوصی را به کسب‌وکار اقیانوس آبی پیشبینی کنند.

کتاب صوتی استراتژی اقیانوس آبی یکی از آثار کلاسیک حوزه‌ی کسب و کار است. اگر مدیریت یک کسب و کار بر عهده‌ی شما است یا در فکر راه‌اندازی کسب و کار شخصی خودتان هستید، حتما از محتوای عالی و راهکارهای کتاب استراتژی اقیانوس آبی استفاده کنید.

خرید کتاب صوتی استراتژی اقیانوس آبی

. . .

کتاب صوتی شفای زندگی نوشته لوئیز ال هی است که با ترجمه گیتی خوشدل و صدای شهیندخت نجف‌زاده منتشر شده است. کتاب شفای زندگی از قدرت و توان ذهن انسان سخن می‌گوید و کمک می‌کند بتوانید با هدایت ذهنتان به چیزهایی که می‌خواهید برسید.

کتاب صوتی شفای زندگی براساس فلسفه‌ی شخصی زندگی لوئیز ال. هی نوشته شده است. زندگی همه ما ارزشمند است. اما ارزش آن را نوع طرز فکر ما تعیین می‌کند. اگر طرز فکر عالی داشته باشیم، زندگی خود به خو کامل می‌شود، حتی اگر هیچ نداشته باشیم. به عقیده من زندگی آغاز و پایانی ندارد، بلکه همانند یک چرخه‌ای است که دائما دور خود می‌گردد. حال اگر بخواهیم بدانیم که چه چیزی این چرخه را می‌گرداند، باید بگوییم که تجربیات ما چنین کاری را برایمان انجام می‌دهند. هرچه تجربیاتمان بیشتر باشند، چرخه زندگی‌مان راحت‌تر و سریعتر می‌گردد و مار ا به اهدافمان می‌رساند.

شنیدن کتاب صوتی شفای زندگی را به تمام علاقه‌مندان به موفقیت بیشتر در زندگی پیشنهاد می‌کنم.

خرید کتاب صوتی شفای زندگی

. . .

کتاب صوتی از شنبه نوشته‌ی محمدپیام بهرام‌پور، روش‌هایی را پیش پای خوانندگان قرار می‌دهد که به واسطه‌ی آن‌ها، بتوانند جلوی اهمال‌کاری خود را بگیرند. با شنیدن این کتاب صوتی می‌آموزیم که چگونه به اهداف، برنامه‌ها، ایده‌ها و تصمیم‌هایی که فکر می‌کنیم هرگز موعد انجام آن‌ها نخواهد رسید، نزدیک‌تر شویم. شنیدن کتاب صوتی از شنبه به ما کمک می‌کند تا بسیاری از آرزوهایمان که مدت‌هاست حتی به آن‌ها فکر نکرده‌ایم، برایمان دست‌یافتنی‌تر شوند.

اگر شما هم بنا به هر دلیلی احساس می‌کنید نمی‌توانید تصمیمات خود را عملی کنید و آن‌ها را به زمانی دورتر از زمانی که برای انجامشان تعیین کرده بودید موکول می‌کنید، اگر دوست دارید که در راستای تحقق آرزوها و اهدافتان قدم‌هایی جدی‌تر بردارید و در مجموع اگر به نظر می‌رسد که درگیر چرخه‌ی اهمال‌کاری شده‌اید، شنیدن کتاب صوتی از شنبه می‌تواند راهکارهایی عملی به شما ارائه کند تا از این چرخه خارج شوید، تصمیمات جدی‌تر و مفیدتری برای زندگی خود بگیرید و مسئولانه‌تر به آن‌ها عمل کنید.

خرید کتاب صوتی از شنبه


کتاب صوتی هرگز سازش نکنید اثری از کریس واس نویسنده‌ی آمریکایی، درباره‌ی راهکارهای موفقیت در مذاکره است. کریس واس نزدیک به دو دهه در اف‌بی‌آی، تجربه‌ی مذاکره را برای آزادسازی گروگان‌ها در نقاط مختلف جهان داشته است. به عقیده‌ی او، مهارت در مذاکره نه‌تنها در کسب‌وکار که در تمام شئون زندگی راهگشاست. این کتاب از ابتدای انتشار با استقبال چشم‌گیر مخاطبان مواجه شده و همچنان نیز پرطرفدار و پرفروش است.

کتاب هرگز سازش نکنید با عنوان فرعی «طوری مذاکره کنید که انگار زندگی‌تان به آن بستگی دارد» آن‌چنان که فهرست‌ها و آمارها نشان می‌دهد، کتابی محبوب و کاربردی بوده است. این اثر لقب «بهترین کتاب مذاکره» در سایت آمازون و «پرفروش‌ترین کتاب» نیویورک‌تایمز و «یکی از بهترین کتاب‌های کسب‌وکار در سال ۲۰۱۶» را به خود اختصاص داده است.

دانلود کتاب صوتی هرگز سازش نکنید


کتاب صوتی کی؟ کتابی نوشته دنیل. اچ. پینک درباره نقش زمانبندی در موفقیت‌های فردی و اجتماعی است. کِی روایتی جذاب و خواندنی است که دیدگاهی قانع‌کننده برای داشتن زندگی غنی‌تر و پرهیجان‌تر ارائه می‌دهد.

دنیلی اچ. پینک که به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از اساتید برتر بین‌المللی است، در کتاب صوتی کی؟ عقیده دارد زمان‌بندی یک علم است؛ ترکیبی نوظهور از تحقیقات چندمنظوره و میان‌رشته‌ای که نگاهی جدید به شرایط انسان دارد و راهنمایی مفید برای کار هوشمندانه‌تر و زندگی بهتر ارائه می‌دهد. پینک در این کتاب با بررسی گنجینه‌ای از تحقیقات در حوزه‌های روان‌شناسی، زیست‌شناسی و اقتصاد نشان می‌دهد که چطور با استفاده از الگوهای پنهان روز، بهترین برنامه را برای خود تنظیم کنیم و چگونه یک شروع بی‌انرژی را به آغازی روح‌افزا تبدیل کنیم. در انتهای هر فصل هم تمریناتی وجود دارد و نکاتی که به شما کمک می کند دیدگاه‌های خود را عملی کنید.

دانلود کتاب صوتی کی


شهر آی ‌قصه داستان یک شهر خیالی است به نویسندگی پوریا عالمی که شخصیت‌های بامزه‌ای دارد. کاراکترها و شخصیت‌های شهر آی ‌قصه صداهای بامزه و دوست‌داشتنی‌ای دارند که به سرپرستی الکا هدایت ضبط می‌شود. راوی شهر آی‌قصه هم لیلی رشیدی است که با صدای مهربان و شیرین خود باعث شده قصه صوتی شهر آی قصه و قصه شب در دل کودکان و نوجوانان و حتی خانواده‌ها و بزرگترها هم جا باز کند. طراح کاراکترها سلمان طاهری است و مجتبا حیدرپناه هم تصویرگر این شهر خیال‌انگیز است. آزاده مؤیدی فرد، بهادر مالکی، پیمان فاطمی و یاشار ابراهیمی صداهای داینا ماینا، کرگدنی به نام کرگدن، آدام فاضایا، هاپ هاپ، گربه شماره شش، سینا و مینا را می‌گویند.

قصه صوتی دایناماینا اولین قسمت از این مجموعه است. در این قسمت با شخصیت دوست‌داشتنی و فوق‌العاره مهربان دایناماینا آشنا می‌شویم. یک دایناسور با گردنی دراز که دست دارد با کمک‌کردن به دیگران آن‌ها را خوشحال کند و با همه دوست بشود.

دانلود قصه صوتی دایناماینا


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *