معرفی کتابی از ناپلئون هیل


کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید اثر جاودانه و بی نظیر ناپلئون هیل است که سیزده گام برای رسیدن به رویاهایتان را برایتان شرح می‌دهد و کمکتان می‌کند تا به ثروتی که لایقش هستید، برسید. 

ناپلئون هیل این اثر را در دوران رکود اقتصادی منتشر کرد. زمانی که کتاب منتشر شد استقبال گسترده‌ای از آن صورت گرفت. اما دلیلش چه بود؟

او برای نوشتن این کتاب ساعت‌ها پژوهش کرد. در حقیقت بیندیشید و ثروتمند شوید حاصل بیست سال مصاحبه با افراد ثروتمند است. اما هیل چطور توانست با ثروتمندان و چهره‌های سرشناس و مشهور ملاقات کند؟ او قلم خوبی داشت. همین موضوع باعث شد تا یک پست جدید بگیرد و سرپرست مصاحبه با افراد مشهور شود. این موضوع سرآغازی برای دیدار او با توماس ادیسون، هنری فورد، الکساندر گراهام‌بل و … شد و نتیجه گفتگوها را به کتابی که اکنون در دست دارید، بدل کرد.

ناپلئون هیل هم مانند تمام ثروتمندان دیگر به این اصل اعتقاد دارد: برای ثروتمند شدن، باید ذهنیت ثروتمندان را داشت. همانطور که برای موفق شدن باید یاد بگیریم چطور همانند یک فرد موفق بیندیشیم. چرا که اگر پیش از هر کاری به شکست خوردن فکر کنیم، مطمئنا نتیجه‌ای جز شکست نیز عایدمان نخواهد شد. حال اگر ما یاد بگیریم مانند ثروتمندان فکر کنیم، می‌توانیم ذهنیتمان را تغییر دهیم تا به آهنربایی تبدیل شویم که ثروت را به خود جذب می‌کند. 

این کتاب اصولی را در خود دارد که به ما در تغییر مسیر ذهنیت و جذب ثروت کمک می‌کند. هر فصل از یک کتاب یک راز را برای مخاطبان برملا می‌کند و به آنان کمک می‌کند تا یک گام رو به جلو بردارند. هرچند ممکن است ثروت در ذهن ما، همان پول معنی شود، اما نباید فراموش کرد که ثروت، احساس خوشبختی، قرار گرفتن در یک رابطه سالم و سازنده، رسیدن به موفقیت در زمینه اهداف شخصی و … را نیز شامل می‌شود. بنابراین، هر کدام از ما با شنیدن این کتاب می‌توانیم به ثروتی که خودمان برای خودمان معنی کرده‌ایم، برسیم. 

شنیدن کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید را به تمام کسانی که دوست دارند موفقیت و ثروت مهمانان همیشگی‌شان باشد، پیشنهاد می‌کنیم. 

دانلود کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *