معرفی کتاب استثنایی باشید (برنامه‌ریزی هفتگی)


دارن هاردی در کتاب صوتی برنامه‌ریزی هفتگی یا همان استثنایی باشید به شما یادآوری می‌کند که ارزش و جایگاه زندگی شما با اندازه‌ی مشکلاتی که تصمیم می‌گیرید آن‌ها را حل کنید، مشخص می‌شود. شما می‌توانید یک خانه بسازید و یا همانند الون ماسک بنیانگدار تسلا، روی مریخ شهرسازی کنید. دنبال کردن هدف‌های بزرگ است که شما را استثنایی می‌کند.کتاب‌های زیادی برای راهنمایی افراد به‌سوی موفقیت نوشته شده است. بعضی براساس این نوشته شده‌اند که انگیزه ایجاد کنند، بعضی در پی آن هستند که جسارت بدهند و بعضی نیز توصیه می‌کنند بنشینید و موفقیت را تجسم کنید تا آن را به دست آورید؛ اما کتابی که در دست دارید یک فرق اساسی با همهٔ این‌ها دارد، این کتاب فقط در پی آن است که روش‌های عملی و استراتژی‌هایی را به شما بیاموزد که شما را قدم به قدم جلو می‌برد و به نتیجه می‌رساند.

آنچه در کتاب صوتی برنامه ریزی هفتگی می‌شنوید چکیده‌ای است از یک دورهٔ فشرده به رهبری دارن هاردی به همین نام که من در آن شرکت کردم. در اولین روز از این دوره به ما گفته شد که این دوره با همهٔ دوره‌هایی که تاکنون داشته‌ایم تفاوت دارد، در این دوره خبری از موسیقی‌های هیجان‌انگیز، بالا و پایین پریدن و فریاد کشیدن نیست، این دوره یک دورهٔ جدی برای افرادی جدی است که تصمیم دارند روش‌های مستندی برای موفقیت بیاموزند و زندگی خود را برای همیشه تغییر دهند.

علاقه‌مندان به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری را به شنیدن فایل صوتی برنامه‌ریزی هفتگی دعوت می‌کنیم.

دارن‌هاردی، نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی است او تا سال ۲۰۱۵ ناشر مجله موفقیت بود که یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است. او از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن ۱۸ سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در ۲۷ سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد. برای خرید کتاب صوتی برنامه ریزی هفتگی به این سایت بروید.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *