معرفی کتاب برای افزایش کارایی و نظم


کتاب صوتی اولویت دادن به اولویت‌ها اثر استیون کاوی دیدگاه‌ها و راهکارهای ارزشمندی را در اختیار شما قرار می‌دهد و کمکتان می‌کنند تا زندگی خود را روی مسائل هدفمندتر متمرکز کنید.

تا به حال شده که برای خود چندین اولویت در زندگی و برنامه‌های روزانه، ماهانه و سالانه مشخص کنید؟ اما مسئله این جا است که خواه‌ناخواه دوباره باید از میان اولویت‌ها، کارهای مهم‌تری را اولویت‌بخشی کنید زیرا زمان فرار است و باید از آن نهایت بهره را برد. گاهی با اندکی سهل‌انگاری، برنامه‌ریزی نکردن درست و غفلت، کاری مهم و گاهی مهم‌ترین کارتان را عقب می‌اندازید و این موضوع باعث خسارت‌های بعضا جبران ناپذیری می‌شود. 

استیون کاوی در این کتاب ارزشمند ایده‌هایی را عرضه می‌کند تا با به کارگیری آنها بتوانید اولویت‌های خود را هم اولویت‌بندی کنید تا ذهنی آرام و پیشرفتی پیوسته داشته باشید. 

 شما با شنیدن این کتاب یاد می‌گیرید که چطور اولویت‌هایتان را تعیین کنید، بهترین تصمیمات را بگیرید و چشم‌انداز قدرتمندی برای آینده ایجاد کنید. اگر به دنبال تغییر مثبت در زندگی خود هستید، این نانوکتاب گزینه خوبی برای شروع است!

استیون کاوی، مدرک MBA اش را از دانشگاه‌ هاروارد گرفت. او در همان سال فارغ‌التحصیلی تدریس مدیریت منابع انسانی را شروع کرد و خیلی زود تبدیل به استاد محبوب دانشگاه شد.  استیون با تمام وجود به نوشته‌هایش ایمان داشت به طوری که بیل کلینتون، رئیس جمهور وقت آمریکا در سال ۱۹۹۴ در جلسه مشاوره‌ی چند ساعته‌ای که با او داشت اعلام کرد که اگر افراد به راهنمایی‌های استیون گوش دهند بهره‌وری آمریکا ظرف مدت کوتاهی چند برابر خواهد شد.

برای خرید کتاب صوتی اولویت دادن به اولویت ها به این سایت سر بزنید. 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *