معرفی کتاب خوب و کاربردی


«قدرت عادت (چرایی کارهایی که در زندگی و کسب وکار انجام می‌دهیم)» اثر چارلز دوهیگ و ترجمه پروین بیات (-۱۳۶۴) است. مباحث این کتاب همگی پیرامون یک پرسش مهم و اساسی شکل می‌گیرند: چنانچه بتوانیم چگونگی عملکرد عادات را دریابیم، آیا می‌توانیم آن‌ها را تغییر دهیم؟ این کتاب برگرفته از صدها مطالعه‌ی علمی و مصاحبه با بیش از سیصد دانشمند، مدیر و تحقیقات انجام‌شده در چندین شرکت است. تمرکز این کتاب بر عاداتی‌است که ازنظر فنی این‌گونه تعریف می‌شوند: همه‌ی ما در برخی مواقع، به‌عمد انتخاب‌هایی می‌کنیم و بعد، دیگر به آن‌ها فکر نمی‌کنیم؛ اما همچنان به انجام دادنشان ادامه می‌دهیم؛ البته، اغلب این‌چنین اتفاق می‌افتد. اما در برخی مواقع دیگر نیز، هوشیارانه تصمیم می‌گیریم که چه میزان غذا بخوریم؛ هنگامی‌که به اداره رسیدیم، بر چه‌چیزی تمرکز کنیم؛ در چه فواصلی، نوشیدنی میل کنیم یا چه زمانی به ورزش دو برویم؛ اما پس از مدتی، دیگر انتخاب نمی‌کنیم و به‌طور خودکار رفتار می‌کنیم. این روند نتیجه‌ی طبیعی عصب‌شناسی مغز ماست و با درک این‌که چگونه این اتفاق رخ می‌دهد، می‌توانیم الگوهای لازم را بازسازی کنیم؛ البته، این بار به همان نحوی که خودمان می‌خواهیم.

دانلود کتاب صوتی قدرت عادت


کتاب چهار میثاق بیش از ۸ سال در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز قرار داشت. در این کتاب می‌خوانید که چگونه جامعه افراد را برای پیروی از مجموعه قوانین سفت و سخت خود، تربیت می‌کند و همین‌طور می‌بینید که چگونه با کمی تلاش و تعهد، می‌توانید دستورالعملی برای زندگی خود تنظیم کنید.

علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزشی، موفقیت و رشد فردی از این کتاب لذت خواهند برد.

اطرافیان دن میگوئیل روئیز فکر می‌کردند او از سنت خانوادگی‌اش پیروی کند و به‌ عنوان استاد معنوی ادامه ‌دهنده حکمت تولتک (Toltec) باشد؛ اما او جراح شد؛ ولی پس از تصادفی سخت و تجربه‌ای نزدیک به مرگ، دانش سنتی مردمش را دوباره کشف کرد و خود را وقف تبدیل شدن به یک استاد معنوی نمود.

دانلود کتاب صوتی چهار میثاق


کتاب صوتی قدرت من هستم (The Power of I Am) اثری از کشیش خنده‌ رو، جول اوستین، است. این کتاب درباره قدرتی صحبت می‌کند که کلام ما دارد و دیدگاهی را با ما درمیان می‌گذارد که می‌تواند زندگی ما را دگرگون کند.

کتاب قدرت من هستم (بخوانید قدرتِ «من هستم») می‌کوشد به خوانندۀ خود یادآوری کند که با توجه و نگاه به خودِ خودش می‌تواند به آرامش برسد و در زندگی موفق باشد.

جوئل اوستین، نویسندۀ این کتاب، گاه برای انتقال معنا و پیام موردنظرش از خاطرات یا داستان‌هایی که می‌داند نیز استفاده کرده است.

کتاب صوتی قدرت من هستم، کتابی است که می‌تواند برای تمام مخاطبان، از هر سن و سالی و با هر سلیقه‌ای مناسب باشد. چرا که یک پیام عمومی را به مردم دنیا می‌رساند. با این‌حال، این کتاب صوتی برای تمام کسانی که به کتاب‌های حوزه خودیاری و موفقیت علاقه دارند، مناسب و جذاب است.

برای دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم به این سایت سر بزنید.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *