معرفی کتاب غلبه بر اهمال کاری


کتاب صوتی غلبه بر اهمال‌ کاری نوشتهٔ دنیل والتر است که با ترجمهٔ سید تیمور سیدی اصل و علیرضا نظری انامق با گویندگی مهدی افشاریان در ناشر صوتی کتاب یاران فناور منتشر شده است. کتاب غلبه بر اهمال‌کاری دربارهٔ استراتژی‌های قدرتمند برای مقابله با تنبلی و افزایش بهره‌وری است. این کتاب ذهن شما را روشن می‌کند و چشمانتان را به‌سوی امکانات بی‌نهایتی که در دسترستان است باز می‌کند.

همه ما در طول شبانه‌روز ۲۴ ساعت وقت داریم که کارهای‌مان را انجام دهیم، پس چرا بعضی افراد می‌توانند بیش از دیگران به موفقیت برسند؟ آن‌ها به این دلیل کارهای خود را به سرانجام می‌رسانند که وقت خود را صرف فعالیت‌های غیرمولد نمی‌کنند، فعالیت‌هایی که مانع پیشرفت آن‌ها هستند. شما احتمالاً یکی از افرادی هستید که جمله‌هایی از این دست را می‌گویند: «وقت کافی در طول روز وجود ندارد». اگر بیل گیتس و وارن بافت می‌توانند با استفاده از همان ۲۴ ساعت شبانه‌روزی که همه ما در اختیار داریم، به دو نفر از ثروتمندترین افراد روی کره زمین تبدیل شوند، بدان معنی نیست که آن‌ها موجوداتی فرازمینی هستند بلکه به این معنی است که ما وقت خود را تلف می‌کنیم.

اهمال‌کاری نقطه مقابل بهره‌وری است. برای داشتن بهره‌وری باید اقدامی انجام دهیم تا بتوانیم کارها را به جلو ببریم. وقتی اهمال‌کاری می‌کنیم همه چیز را تا فردا، هفته آینده و در بعضی موارد تا «ابد» عقب می‌اندازیم. اهمال‌کاری یک بیماری روانی است که افراد را از رسیدن به توانایی‌های بالقوه‌شان در زندگی باز می‌دارد.

این کتاب ذهن شما را روشن می‌کند و چشمان‌تان را به سوی امکانات بی‌نهایتی که در دسترس‌تان است باز می‌کند، دستیابی به اهداف اصلی‌تان، به توانایی شما در غلبه بر اهمال‌کاری بستگی دارد، خواه این هدف توانایی مالی بیشتر باشد، یا شادی و رضایت شخصی و یا هر چیز دیگری که از زندگی می‌خواهید. این کتاب راهنمای شما خواهد بود تا با کمک آن بر اهمال‌کاری خود غلبه کنید. این کتاب در ۱۱ فصل شما را همراهی می‌کند.

شنیدن این کتاب را به کسانی که در زندگی به دنبال پیشرفت در کسب‌و‌کارشان هستند پیشنهاد می‌کنیم. برای خرید کتاب صوتی غلبه بر اهمال‌ کاری کلیک کنید.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *