معرفی کتاب من ذهن آگاه هستم


کتاب صوتی من ذهن آگاه هستم نوشته کریستف آندره و ترجمه محیا احمدی پور، راهنمای انجام تمرینات ذهن آگاهی است. این کتاب صوتی به شما کمک می‌کند تا از اضطراب، افسردگی پرخاشگری و … رها شوید.

مراقبه و ذهن آگاهی از جمله روش‌های پیشنهادی پزشکان و روان‌درمانگرها برای رهایی از اضطراب و افسردگی است. به طور کلی ذهن آگاهی و تمرینات آن چیزی نیست که فقط در اختیار عده خاصی از مردم باشد و فراگرفتن آن بسیار ساده است. اما برای به دست آوردن تسلط بر آن لازم است که تا تمرین و پیگیری مداوم داشته باشید.

کتاب صوتی من ذهن آگاه هستم کتابی آموزشی برای انجام دادن تمرینات ذهن ‌آگاهی است. شما به کتاب و نحوه انجام تمرین‌ها گوش می‌کنید و بعد از انجام تمرین‌ها به صورت مستمر و مداوم می‌توانید از چنگ اضطراب، افسردگی و پرخاشگری رها ‌شوید. نتیجه آن هم به دست آوردن و بالا بردن اعتماد ‌به ‌نفس، خودآگاهی و سلامت عمومی بدن است.

در هر فصل از این کتاب صوتی بعد از شنیدن مقدمه کوتاه تمرینات معرفی می‌شوند. بعد از اینکه به اندازه کافی به تمرین پرداختید به سراغ فایل بعدی بروید. توجه داشته باشید در طول هر تمرین، بارها صدای هدایت کننده قطع می‌شود که این زمان‌های سکوت، جزو لاینفک تمرین است و تا لحظه پایانی با چاشنی “شکیبایی” در وضعیت نشست و تمرین خود باقی بمانید.

کتاب صوتی من ذهن آگاه هستم کتابی است که برای تمام کسانی که دوست دارند تمرینات مراقبه و ذهن آگاهی را فرا بگیرند، مفید است. با کمک تمرین‌های این کتاب می‌توانید در مراقبه به تسلط کافی برسید. شنیدن این کتاب را همچنین به تمام علاقه‌مندان به مطالعه کتاب‌های حوزه خودیاری پیشنهاد می‌کنیم. برای دانلود کتاب صوتی من ذهن آگاه هستم اینجا کلیک کنید.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *