معرفی کتاب های خوب


کتاب صوتی قصه های قرآن (۱ و ۲) نوشتهٔ مهدی آذریزدی است. مصطفی رحماندوست (شاعر و نویسندهٔ کودکان) گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و انتشارات نوین کتاب گویا آن را منتشر کرده است. این اثر صوتی پنجمین جلد از مجموعهٔ مشهور «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» است.

مجموعهٔ «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» ۸ جلد است. عناوین این ۸ جلد عبارت‌اند از: جلد اول «قصه‌های کلیله و دمنه»، جلد دوم «قصه‌های مرزبان‌نامه»، جلد سوم «قصه‌های سندبادنامه و قابوسنامه»، جلد چهارم «قصه‌های مثنوی»، جلد پنجم «قصه‌های قرآن»، جلد ششم «قصه‌های شیخ عطار»، جلد هفتم «قصه‌های گلستان و ملستان» و جلد هشتم «قصه‌های چهارده معصوم». این مجموعه کتاب به چندین زبان مختلف جهان از قبیل اسپانیایی، ارمنی، چینی و روسی ترجمه شده ‌و در ایران بیش از ۴۰ بار تجدیدچاپ شده است.

دانلود کتاب صوتی قصه های قرآن


کتاب صوتی هنر همیشه بر حق بودن اثر آرتور شوپنهاور فیلسوف برجسته‌ی آلمانی است. این کتاب یک راهنمای انکارناپذیر برای داشتن ذهنی روشن‌تر و درک هنر مناظره محسوب می‌شود. در این کتاب به پاسخ پرسش‌هایی این‌چنینی دست پیدا خواهید کرد: کدام ترفندهای منطقی به شما اجازه می‌دهد تا در هنگام مواجهه با پرسش‌های ناخوشایند، از مخصمصه خارج شوید؟ چگونه می‌توانید از استدلال‌ها‌ی مختلف برای منحرف ساختن موقعیت‌های دشوار استفاده کنید؟ آیا تمام ایرادات موجود در بحث‌های دیگران را تشخیص می‌دهید؟

بسیاری از روش‌های شوپنهاور، توسط برخی از منتقدین فریبنده خوانده شده‌اند؛ در واقع هدف آن‌ها به جای متقاعد کردن واقعی، صرفا جلب موافقت و پذیرش طرف مقابل است. شما با چنین روش‌هایی ممکن است در بحث پیروز شوید، اما در مقابل ممکن است منجر به از دست رفتن دوستان شما نیز شوند؛ بنابراین باید با دقت از این روش‌ها استفاده کرد.

دانلود کتاب صوتی هنر همیشه بر حق بودن


کتاب صوتی فوتبال علیه دشمن به نویسندگی سایمون کوپر، نویسنده‌ی آفریقایی-انگلیسی، در سال ۱۹۹۴ منتشر شده است و با ترجمه و صدای عادل فردوسی‌پور به بازار کتاب ایران راه یافته است. کوپر که بیشتر حول مسائل ورزشی و خصوصا فوتبال می‌نویسد، در این کتاب سعی می‌کند تاثیرات فوتبال بر مسائلی از جمله سیاست و فرهنگ را بررسی کرده و علل آن‌ها را کشف کند. نام کامل این کتاب فوتبال علیه دشمن: چگونه محبوب‌ترین ورزش جهان انقلاب‌ها را آغاز و هیجان می‌بخشد و دیکتاتورها را در قدرت نگه می‌دارد است.

دانلود کتاب صوتی فوتبال علیه دشمن


ناامیدی، نخستین حسی‌ است که با شروع کتاب صوتی نحسی ستاره های بخت ما دریافت می‌کنید. هیزل، شانزده ساله است و مدتی است که متوجه شده مبتلا به سرطان است. او به توصیه‌ی پدر و مادرش و جهت جلوگیری از منزوی شدن وارد جمعی می‌شود که در آن کودکان سرطانی شرکت دارند. در این مدتی که هیزل در جمع این کودکان است با پسر جوانی به نام آگوستوس آشنا می‌شود به‌خاطر سرطان استخوان یکی از پاهایش را از دست داده است. این آشنایی شروع‌کننده یک رابطه‌ی عاشقانه بین این دو می‌شود. با وجود اینکه هر دو بیمارند اما دچار اتفاق‌های عجیبی می‌شوند.

دانلود کتاب صوتی نحسی ستارگان بخت ما


کتاب صوتی خرمگس رمانی به نویسندگی اتل لیلیان وینیچ است که در سال ۱۸۹۷ منتشر شده است. داستان خرمگس در دهه‌ی ۱۸۴۰ در ایتالیای تحت سلطه‌ی اتریش اتفاق می‌افتد؛ در دورانی پر از شورش و قیام‌های پرفرازونشیب. رمان خرمگس حول زندگی قهرمان داستان، آرتور برتون، یکی از اعضای جنبش جوانان می‌گردد. رشته‌ای از رابطه تراژیک میان آرتور و معشوقه‌اش جما و همچنین کشیشی به نام پدر مونتانلی نیز به طور همزمان در داستان جریان دارد. خرمگس قصه‌ی ایمان، سرخوردگی، انقلاب، عشق و قهرمانی است.

رمان خرمگس که در ایتالیا و در طول دوره‌های پرآشوب و ناآرامی‌های سیاسی در اواسط قرن نوزدهم اتفاق می‌افتد، یک رمان پرفروش و الهام‌بخش در خارج از این کشور نیز محسوب می‌شود و تاثیرات عاطفی و احساسی قابل توجهی بر بسیاری از خوانندگان خود گذاشته است. اگرچه خرمگس سال‌ها پیش نوشته شده، با این حال سزاوار است که توسط نسل جدیدی از خوانندگان کشف شود.

دانلود کتاب صوتی خرمگس


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *