پیشنهاد چند کتاب صوتی


بنجامین گراهام در کتاب صوتی سرمایه گذار هوشمند به ما یاد می‌دهد که خرید و فروش سهام نیازمند صبر و دانش است و هیچ ربطی به شانس ندارد. البته به شرط آنکه راه‌حل سرمایه‌گذاری را دانسته و بسیار با دقت به فرآیندش عمل کنید.

این کتاب را به مدیران، سهام‌داران و مسئولین مالی که می‌خواهند سرمایه‌گذاری و سود بکنند‌، پیشنهاد می‌کنیم، همچنین برای تمامی سرمایه‌گذاران کوچک و بزرگ، افرادی که قصد یادگیری اصول و قوانین سرمایه‌گذاری را دارند و کسانی که قصد شروع فعالیتی یا ارتقا عملکرد خود و بهتر شدن در بورس را می‌خواهند میکرو کتاب صوتی سرمایه گذاری هوشمند را پیشنهاد ‌می‌کنیم.‌‎

بنجامین گراهام در سال ۱۸۹۴ در انگلستان متولد شد. در یک سالگی به همرا خانواده‌اش به آمریکا مهاجرت کرد. او موفق شد برای ادامه تحصیل از دانشگاه کلمبیا بورسیه گرفته و در رشته‌های فلسفه و ریاضیات تحصیل کند، ولی گرایش او به بازار بورس از بیست سالگی هنگامی که در یکی از کارگزاری‌های وال‌استریت مشغول به کار شد، معلوم شد. او در بسیاری از مواقع به‌صورت پنهانی به مشتریان کارگزاری مشاوره می‌داد و همین مسئاه باعث حسادت بقیه‌ی همکاران او شد و درنهایت کار خود را در کارگزاری از دست داد. گراهام در سال‌های دهه ۶۰ میلادی یکی از معروف‌ترین فعالان در حوزه‌ی بورس بود که علاوه بر نظریه‌پردازی با خریدهای خود توانست در حرفه کارگزاری نام خود را در تاریخ بورس نیویورک برای همیشه حک نماید.

کتاب صوتی سرمایه گذار هوشمند


در کتاب صوتی جستارهایی در باب عشق آلن دو باتن در مسیر آشنایی و عاشق‌شدن یک زوج، در کنار یک روایت عاشقانه، رابطهٔ آن‌ها را از نظر جامعه‌شناسی، روان‌شناسی و فلسفی تحلیل می‌کند.

آلن دو باتن با استفاده از نظریات ارسطو، سارتر، وینگشتاین و مارکس داستانِ عشقِ راوی به کلوئه را خلاقانه و با جزئیات بازگو می‌کند. او فراز و نشیب‌های این ارتباط را در ۲۴ فصل کوتاه شرح می‌دهد. دوباتن درگیری‌ها و مشکلات رابطه را بررسی می‌کند و علت فلسفی هرکدام را توضیح می‎‌دهد.

دوباتن معتقد است «عشق، موهبتی است که به ما هدیه شده، موهبتی که هرگز نه می‌توانیم و نه لیاقتش را داریم که تشخیصش بدهیم.» یکی از هنرهای دوباتن این است که یک موضوع را می‌گیرد و آن را با دیدگاه‌های مختلفی تحلیل می‌کند و به این می‌پردازد که هرکدام از آن‌ها چه بازتاب‌هایی دارند و سرانجام، عاقبت کار به کجا می‌انجامد.

کتاب صوتی جستارهایی در باب عشق


کتاب صوتی هوش هیجانی نوشتهٔ دانیل گلمن و ترجمهٔ غلامحسین خانقایی و با صدای امید تقوی است و آوانامه آن را منتشر کرده است. این کتاب صوتی می‌گوید که باور ما دربارهٔ هوش انسانی خیلی محدود است و مجموعه‌ای بسیار مهم از استعدادها و توانایی‌های حیاتی مؤثر در زندگی نادیده گرفته شده‌اند که باید به آن‌ها پرداخت.

این کتاب صوتی را به پژوهشگران حوزهٔ هوش هیجانی و کسانی که می‌خواهند اطلاعات خود را در این زمینه بیشتر کنند پیشنهاد می‌کنیم.

کتاب صوتی هوش هیجانی دانیل گلمن


با نرمی و آهستگی سخن گفتن، مشکلات آسان می‌شود. این جمله‌ای است که قبل از تیتر اول کتاب صوتی جادوی محبت یعنی حرف دل می‌شنوید. حرف دلی که اینجا بعنوان دریچه‌ای نو بر روابط زناشویی از آن یاد می‌شود . این کتاب درباره سطح روابط بین زوج‌های جوان است که با گوش دادن به آن می‌توانند جادوی محبت را در روابطشان تجربه کنند. این کتاب گویا در دو فصل ایجاد روابط عاطفی با همسر و برقراری روابط عاطفی با همسر تدوین شده است. فصل اول کتاب با چگونگی ایجاد رابطه بین زن و شوهر آغاز می‌شود و تاکیدش بر مهمترین رکن زندگی مشترک یعنی گفت و گو در روابط بین همسران است. این که زن و شوهر چگونه و در چه شرایط و ادبیاتی خواسته‌هایشان را از هم بخواهند و همین طور نکته مهمی که در این گفت‌وگوها است، درک متقابل و پذیرش رفتارها و خصوصیات طرف مقابل است.

کتاب صوتی جادوی محبت


کتاب صوتی راز نوشتهٔ راندا برن با ترجمهٔ نفیسه معتکف و گویندگی حمیده کریمی در انتشارات ماه آوا منتشر شده است. این کتاب به ۴۴ زبان ترجمه شده و ۲۱ میلیون نسخه از آن فروش رفته‌است. جنجال‌های زیادی پیرامون آن وجود دارد و در برنامه‌های متعدد تلویزیونی دربارهٔ آن صحبت شده‌است. فیلمی نیز، به همین نام، ساخته شده‌است. موضوع اصلی کتاب راز درک بهتر قانون جذب است. این کتاب برای این نوشته شده است که شما بتوانید قانون جذب را بهتر درک کنید تا با استفاده از آن بتوانید نتایج فوق‌العاده‌ای بگیرید و زندگی تان را متحول کنید.

بخش‌هایی از کتاب صوتی راز در طول قرن‌ها در روایات شفاهی‌، ادبیات‌، ادیان و فلسفه‌ها یافت شده است. راز شامل حکمت معلمان امروزی است – مرد و زن که از آن برای دستیابی به سلامتی‌، ثروت و خوشبختی استفاده کرده‌اند. آن‌ها با استفاده از دانش راز‌، داستان‌های قانع‌کننده‌ای را برای ریشه‌کن کردن بیماری‌، به‌دست‌آوردن ثروت گسترده‌، غلبه بر موانع و دستیابی به آنچه بسیاری غیرممکن می‌دانند‌، افشا می‌کنند.

کتاب صوتی راز


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *