پیشنهاد کتاب های صوتی


کتاب صوتی کلکسیونر عطر نوشته‌ی کتلین تسارو در سال ۲۰۱۳ منتشر شد. برگردان فارسی این کتاب توسط فروغ مهرزاد انجام شد و انتشارات آوانامه با گویندگی مریم پاک‌ذات نسخه صوتی آن را منتشر کرد. کتاب از دورانی حوالی دهه ۱۹۵۰ میلادی روایت می‌کند. از زنی که در آن روزگار ارثیه‌ای از شخصی غریبه به دستش رسید. داستان از جایی شروع می‌شود که زن جوان، پی کشف حقیقت می‌رود.

گریس مونرو، تازه‌عروسی که قرار است وارد داستانی پر پیچ و خم شود، زنی است که در آکسفورد تربیت شده اما بعد از ازدواج وارد جامعه‌ای از افراد طراز اول و جاه‌طلب لندن شده است. افرادی که نوع زندگی، تشریفات و خلق و خوی خاصی داشتند و زن جوان هیچ شباهتی با آن‌ها احساس نمی‌کرد. او خود را در چالشی بزرگ می‌دید. باید با این جمع کنار می‌آمد. عضوی از آنها می‌شد و از این پس روزگار را مانند آنها می‌گذراند. اما دقیقاً وقتی دغدغه‌ای جز تشریفات خاص نجیب‌زادگان نداشت، اتفاقی غیرمنتظره مسیر زندگی‌اش را کاملاً عوض کرد و او را با چالش‌هایی به مراتب بزرگ‌تر و عجیب‌تر مواجه کرد.

خرید کتاب صوتی کلکسیونر عطر


کتاب صوتی طرز فکر استراتژیک نوشتهٔ تیبو موریس است و با ترجمهٔ لطیف احمدپور و صدای راضیه هاشمی در انتشارات ماه آوا منتشر شده است.

نویسنده در این کتاب به شما یاد می‌دهد همان‌طور که برای برنده‌شدن در بازی شطرنج باید به چندین حرکت بعدی فکر کنید، برای برنده‌شدن در بازی بهره‌وری هم باید به ماه‌ها، سال‌ها یا حتی دهه‌های بعدی فکر کنید. با تفکر استراتژیک صحیح، می‌توانید سال‌های زیادی از عمرتان را صرفه‌جویی کنید و به بسیاری از اهدافتان برسید که در غیر این صورت چنین نخواهد شد.

خرید کتاب صوتی طرز فکر استراتژیک


کتاب «ارتقای هوش مالی» نوشته رابرت کیوساکی با ترجمهٔ محسن شعبانی در انتشارات یوشیتا به چاپ رسیده است. ضریب هوش مالی یا Financial IQ تنها چیزی است که می‌تواند مشکلات مالی شما را حل کند. به عبارت ساده، هوش مالی بخشی از هوش شماست که قادر است موضوعات مربوط به مسائل مالی را شناسایی و سپس رفع کند. همۀ انسان‌ها دوست دارند پولدار باشند. بهتر است صادق باشیم! همیشه این‌که درآمد یک نفر به‌مراتب از فرد دیگری بیشتر است به‌دلیل خوش‌شانس بودن یا برخورداری از یک موهبت جادویی ویژه نیست. در‌حقیقت یک حالت ذهنی است که با انجام کارهایی خاصی، ثروت را به زندگی شما جذب می‌کند. این عملکرد ذهنی خاص، هوش مالی است که می‌تواند شما را به سمت بهترین و مناسب‌ترین روش‌ها در افزایش و مدیریت پول سوق دهد.

خرید کتاب ارتقای هوش مالی


«پدر ثروتمند، پدر فقیر» نوشته رابرت کیوساکی (-۱۹۴۷) سخنران انگیزشی و آموزگار مهارت‌های کسب و کار و شارون لچتر (-۱۹۵۴) است. این کتاب بیان نکاتی است که پدر ثروتمند به فرزندانش در مورد پول یاد می‌دهد، ولی پدر فقیر و از طبقهٔ متوسط یاد نمی‌دهد! کیوساکی در این کتاب از دو منظر کاملا متفاوت دیدگاه اقتصادی خود را می‌پروراند: پدری که تحصیلات عالی دارد اما عملا بی‌پول است (پدر واقعی رابرت) و پدری که پس از کلاس هشتم ترک تحصیل کرده و یک مولتی میلیونر است (پدر دوست رابرت). کیوساکی در این کتاب از رخدادهای واقعی زندگی‌اش و تصمیماتی که به واسطه این دو نگرش مختلف گرفته است سخن می‌گوید. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: توصیهٔ پدر و مادر من شاید مناسب مردمی بوده است که قبل از سال ۱۹۴۵ متولد شده بودند، ولی این توصیه برای ما که در دنیایی به سرعت در حال تغییر زندگی می‌کنیم، شاید یک فاجعه است. من دیگر نمی‌توانستم به پسرم بگویم: «برو به مدرسه، نمرات خوب بگیر و دنبال استخدام شدن در یک جای خوب و مطمئن باش». می‌دانستم که باید راه‌های جدیدی پیدا کنم، تا بتوانم فرزندم را راهنمایی کنم. به عنوان یک مادر و یک حسابدار، مشکلات من هم برمی‌گشت به همان فقدان آموزش مالی که فرزندان من هم در مدرسه از آن بی‌بهره بودند. بسیاری از جوانان امروزی قبل از پایان تحصیلات متوسطه، دارای کارت اعتباری هستند، در حالی که هیچ اطلاعاتی در مورد پول و چگونگی سرمایه‌گذاری آن ندارند. فقط به آن‌ها یاد داده شده با داشتن کارت اعتباری چه مزایایی می‌توانند داشته باشند. به راحتی از آن‌ها سوءاستفاده می‌کنند، بدون اطلاعات مالی و آگاهی از این که پول چگونه کاربردی دارد. آن‌ها برای مواجه شدن با دنیایی که منتظرشان است آماده نشده‌اند؛ دنیایی که خرج کردن در آن، راحت‌تر از اندوختن می‌باشد.

خرید کتاب صوتی پدر پولدار پدر فقیر


کتاب صوتی «غرور و تعصب» نوشتهٔ جین آستین با ترجمهٔ رضا رضایی و گویندگی مهبد قناعت پیشه و سحر بیرانوند در آوانامه منتشر شده است. «غرور و تعصب» یکی از رمان‌های مشهور جهان نوشته جین آستن، نویسنده زن انگلیسی است. این کتاب روایتگر زندگی اجتماعی و خانوادگی جامعه انگلیس در سده نوزدهم است.

غرور و تعصب، اثر زیبا و ماندگار جین آستن، داستانی زییا از عشق، غرور و پیش‌داوری‌هایی است که عشق را آلوده می‌کنند. از غرور و تعصب بارها، فیلم‌های سینمایی و سریال‌هایی ساخته شده که آن را در تمام دنیا محبوب کرده است. یکی از معروف‌ترین نسخه‌های آن سال ۲۰۰۵ با بازی کیرا نایتلی (در نقش «الیزابت») و مَتیو مَک‌فادین (در نقش «آقای دارسی») بوده‌است. نسخه کلاسیک آن هم با بازی لارنس اولیویه ساخته شد. سال ۲۰۰۴ هم بالیوود برمبنای این کتاب، فیلم عروس و تعصب را با بازی آیشواریا رای ساخت.

خرید کتاب صوتی غرور و تعصب


کتاب صوتی هنر ظریف بیخیالی نوشتهٔ مارک منسون و تهیه‌شده توسط گروه مترجمان نشر مسیر سبز رشد و با صدای لیا عرفانی است و نشر مسیر سبز رشد آن را منتشر کرده است.

کتاب صوتی هنر ظریف بی‌خیالی دومین اثر مارک منسون است. منسون از نویسندگان خوب حوزه موفقیت و خودیاری است و کار اصلی‌اش وبلاگ‌نویسی است. در این کتاب صوتی از مارک منسون، شما با هنری ظریف به اسم بی‌خیالی آشنا می‌شوید. منظور از بی‌خیالی در این کتاب، اهمیت ندادن نیست. بلکه به شما یاد می‌دهد فقط به کارها و امورات ضروری اهمیت بدهید و وقت خود را صرف چیزهای بیهوده نکنید. ما آن‌قدر فرصت و قدرت و انرژی نداریم که به همه چیز اهمیت بدهیم. باید بی‌خیال خیلی چیزها بشویم تا بتوانیم تمام فکر و ذهن و انتخاب‌ها و تصمیم‌های خود را، روی گزینه‌ی محدود و مشخص، متمرکز کنیم.

اگر بیش از اندازه نسبت به اطرافیان و کارهای خود حساس هستید و نمی‌توانید توجه خود را به امور ضروری زندگی معطوف کنید و به حاشیه‌ها می‌پردازید. کتاب صوتی هنر ظریف بی خیالی را بشنوید.

خرید کتاب صوتی هنر ظریف بی خیالیLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *