پیشنهاد کتاب


میکرو کتاب صوتی «ذهن حواس جمع» نوشتهٔ نیر ایال با ترجمهٔ فاطمه فراهانی و گروه گردآوری و ترجمه سبکتو و گویندگی دادبه دادمهر در سبکتو منتشر شده است.  این کتاب خلاصه‌ای از کتاب ذهن حواس جمع است. کتاب ذهن حواس جمع، برای افراد حواس‌پرت و کسانی که می‌خواهند متمرکز شوند نوشته شده است.

 نیر ایال (Nir Eyal) نویسنده، مدرس و کارآفرین برتر ۴۱ ساله است. او در سایت خودش در مورد اشتراک روان‌شناسی، فناوری و کسب‌و‌کار مطالب مهمی می‌نویسد. همچنین تخصص ویژه‌ای در مشاوره و تدریس به دیگران دارد. نوشته‌های او و کتاب‌هایش در دسته محبوب‌ترین‌ها قرار می‌گیرند و خوانندگان زیادی هر روز مطالب او را دنبال می‌کنند و او تا به امروز دو کتاب به رشته تحریر درآورده است.

دانلود کتاب صوتی کتاب ذهن حواس جمع


کتابچه بدون آن که بلعیده شوید، با کوسه‌ها شنا کنید چکیده‌ای از مهم‌ترین مطالب کتابی به بهمین نام نوشته هاروی مَک کِی است.

هاروی در این کتاب به شما می‌آموزد که چطور بیشتر از دیگران بفروشید، بهتر از دیگران مدیریت کنید، افزون‌تر از دیگران انگیزه داشته باشید و در مذاکره از رقبا پیشی بگیرید.

دقیق بودن همراه با هدف‌گذاری و تمرکز برابر است با موفقیت. این، فرمول جادوییِ موفقیت است. توضیح دادنش آسان است، اما اجرا کردن آن بسیار دشوار می‌باشد. تنها با یکبار تمرین نمی‌توانید با کوسه‌ها شنا کنید. چالش‌های پرمخاطره، انسان را به تمرین و پشتکار بیشتر وادار می‌کند.

رعایت نکات کوچک، باعث تقویت تصویر حرفه‌ای از خودتان می‌شود که سعی دارید در ذهن مخاطبتان ایجاد کنید. همچنین باعث می‌شود آن‌ها بخواهند دوباره با شما همکاری کنند. بسیاری از افراد موفق، دائماً در حال پیشنهادِ نکات ارزشمندی هستند. یادگیری این نکات، زمان کوتاهی را از شما خواهد گرفت. اما تأثیر عمیق و چشمگیری بر مشتریانتان خواهد داشت و شما را فراموش نخواهند کرد. همین امر باعث می‌شود تا آن‌ها بخواهند، بار دیگر با شما همکاری کنند.

دانلود کتاب صوتی شنا با کوسه ها


کتاب صوتی قصه کربلا نوشته مهدی قزلی به وقایع عاشورا می‌پردازد. این کتاب صوتی شامل ۱۰ فصل است. فصل اول به زاده شدن و رویدادهای سال‌های نخستین زندگی امام حسین(ع) می‌پردازد و در ادامه به روایت زندگی یاران امام و وقایع عاشورا می‌پردازد.

از این واقعه بارهاوبارها برای تولید آثار ادبی (داستان، رمان و شعر)، نمایشی (فیلم سینمایی، سریال‌های تلویزیونی، نمایش و تئاتر) و هنرهای تجسمی در ایران و کشورهای دیگر برداشت و اقتباس شده است.

کتاب صوتی قصه کربلا مخاطب را به قلب تاریخ می‌برد و به او فرصت می‌دهد بخش محمی از تاریخ اسلام را بهتر ببیند و بشناسد. 

این کتاب را به همهٔ دوستداران داستان‌های مذهبی و کسانی که می‌خواهند درباره واقعه عاشورا بیشتر بدانند پیشنهاد می‌کنیم.

دانلود کتاب صوتی قصه کربلا


جی کانرد لوینسون، پدر علم بازاریابی چریکی و نویسنده‌ی کتاب «بازاریابی چریکی برای مشاوران : تاکتیک‌های فوق مؤثر برای برد مشتری های سود آور»، روش‌های جالبی برای مقابله با روش‌های سنتی بازاریابی ارائه داده، و این روش‌ها را، بازاریابی چریکی نامیده است. از نظر لوینسون، هدف از بازاریابی چریکی، پیاده سازی تبلیغات غیر معمول و نامتعارف با صرف کمترین هزینه ی مالی و اطمینان یافتن از مؤثربودن آنان است. همچنین از نظر وی، کمپین‌های تبلیغاتی باید شگفت انگیز، شوک آور، منحصر به فرد، زیرکانه و حتی گستاخانه باشد.

در ادبیات مدیریت بازاریابی، این نوع بازاریابی در مقایسه با سایر روش‌های بازاریابی، بازاریابی چریکی «بازاریابی بدون هزینه مالی» هم نامیده می شود. زیرا در این روش تلاش می‌شود که وقت، انرژی و تخیل بازاریاب صرف تبلیغات شود و تنها با هزینه مالی به دنبال جذب مشتری نباشیم.

دانلود کتاب صوتی بازاریابی چریکی


هدف برایان تریسی درکتاب گویای «روانشناسی فروش» این است که نقطه‌نظرها، راهکارها و شیوه‌هایی در اختیارتان قرار بدهد تا به کمک آنها فروش خود را سریع‌تر و راحت‌تر از هر زمانی افزایش بدهید. آنچه در این کتاب می‌خوانید، به شما کمک می‌کند تا از خود بهره‌برداری بیشتری بکنید و بیشتر از حدی که تاکنون امکان‌پذیر بودنش را تصور می‌کردید فروش کنید. می‌آموزید که چگونه در مدت چند ماه یا حتی چند هفته فروش و درآمد خود را به دو، سه و حتی چهار برابر افزایش دهید، فروش خلاق داشته باشید و قدرت تلقین و اثرگذاری خود را با استفاده از ترفندهایی که تریسی آموزش می‌دهد، چندین برابر کنید.

تریسی به چهار زبان صحبت می‌کند و افکار و ایده‌های عالی و جذاب خود را با صدها هزار از زنان و مردان ۸۰ کشور از ۶ قاره به اشتراک گذاشته است.

دانلود کتاب صوتی روانشناسی فروش


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *