چرا باید ۵ زبان عشق را بخوانیم؟


کتاب صوتی ۵ زبان عشق پرفروش‌ترین کتاب نیویورک‌تایمز درزمینهٔ بهبود روابط زناشویی است که تابه‌حال بیش از ۱۰ میلیون جلد از آن به فروش رفته و توانسته رابطه‌های زیادی را متحول کند و بهبود بخشد. این کتاب، در قالب ۵ زبان، رازهایی را بیان می‌کند تا بتوانید عشقی پایدار را تجربه کنید.

پس دکتر گری چاپمن در کتاب 5 زبان عشق شما را با ۵ زبان عاشقانه آشنا می‌کند که با یادگیری آن‌ها می‌توانید رابطهٔ خود را به بهترین شکل ممکن بهبود و یا ارتقا دهید. این ۵ زبان عشق عبارت‌اند از: کلام تأییدآمیز، اختصاص‌دادن زمان به یکدیگر، دریافت هدایا، خدمت به یکدیگر و تماس فیزیکی. شما با شناختن هر کدام از این‌ها می‌توانید رابطهٔ خود را نجات دهید و بهتر و عاشقانه‌تر از پیش عمل کنید.

روش‌های این کتاب ساده و شوخ‌طبعانه بیان شده‌اند، اما بسیار کاربرد دارند. داستان‌هایی واقعی در این کتاب بیان شده که برای شما الهام‌بخش خواهد بود. روش حس مشترک به‌کاربرده شده در این کتاب شما را برای استفاده از این ایده‌ها ترغیب خواهد کرد. شما احتمالاً با خواندن این کتاب احساس آرامش می‌کنید. خواندند این اثر مانند این است که دارید با دوستی دانا قدم می‌زنید و صحبت می‌کنید.

دکتر گری چاپمن نویسنده، سخنران و مشاوری است که علاقه دارد به مردم کمک کند تا رابطهٔ عاشقانهٔ مستحکمی داشته باشند. او در اقصی‌نقاط جهان سمینار برگزار می‌کند و برنامه‌های رادیویی او از بیش از ۴۰۰ ایستگاه رادیویی پخش می‌شود. او سال‌هاست که مشاور ازدواج است. این مشاور تجربیات خود از جلسات بی‌شمار مشاوره و بهبود روابط زناشویی را در کتاب «۵ زبان عشق» جمع‌آوری کرده است. او در این کتاب به حقیقتی ناگفته اشاره می‌کند و توضیح می‌دهد که افراد به زبان‌های مختلفی از عشق صحبت می‌کنند و به شما کمک می‌کند که زبان عشق شریک زندگی‌تان را کشف کنید و بفهمید باتوجه‌به روحیات و شخصیت او چطور به او ابراز علاقه کنید که او عشق شما را دریافت کند.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *