چطور برنامه ریزی کنیم؟


کتاب صوتی بولت ژورنال نوشته رایدر کارول است که با صدای میثم امیری منتشر شده است. با استفاده از روش بولت ژورنال می‌توانید با رهگیری گذشته، ساماندهی حال، طراحی آینده به اهدافتان برسید.

آیا می‌دانید بولت ژورنال چیست؟ شاید تاکنون این عبارت دو کلمه ای چندین بار به گوش‌تان خورده باشد و وسوسه شده باشید تا بیشتر در مورد آن بدانید. یا شاید هم یکی از دوستانتان بولت ژورنال خود را به شما نشان داده و مجذوب‌تان کرده باشد. یا احتمالا برای بار اول در زندگی این عبارت به گوش‌‎تان خورده و هیچ گونه ایده‌ای ندارید که با چه چیزی طرف هستید.

بولت ژورنال در ساده‌ترین تعریف یک دفتر برنامه ریزی است. یک دفتر بسیار قابل انعطاف که متناسب با روزهای زندگی هر فرد شخصی سازی می‌شود .با همین ویژگی انعطاف‌پذیری است که بولت ژورنال می‌تواند فراتر از یک دفتر برنامه ریزی ساده مثل پلنر یا اسکرپ ها عمل کند.  بولت ژورنال برای برنامه ریزی، هدف گذاری است، لیست کردن کارها، نوشتن خاطرات، طراحی و حتی نگه داشتن عکس‌های یادگاری سفر کاربرد دارد.

برنامه ریزی با بولت ژورنال یکی از جذاب­ترین روش‌­ها برای مدیریت اهداف است که در سال‌­های اخیر مورد توجه بیشتری قرار گرفته است. تفاوتی ندارد چند ساله هستیم، چه شغلی داریم یا حتی در حال تحصیل هستیم و … همه ما به برنامه ­ریزی احتیاج داریم.

توجه همزمان به اهداف بلند مدت و کوتاه ­مدت، ایجاد عادت­‌های صحیح، یادآوری انجام کارهای کوچک در میان کارهای بزرگ و … همگی از مواردی هستند که به راحتی با طراحی یک بولت ژورنال جذاب و البته شخصی امکان­ پذیر است.

دانلود کتاب صوتی برنامه ریزی به روش بولت ژورنال


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *