چی بشنویم؟


کتاب صوتی دال دوست داشتن نوشته حسین وحدانی، چند روایت از عشق و زندگی است. این اثر شامل قطعاتی عاشقانه و دلنشین است که نگاه حسین وحدانی را به عشق و دوست داشتن، زندگی کردن، دوستی و جنگ نشان می‌دهد.

حسین وحدانی در سال ۱۳۵۸ متولد شد. او نویسنده و روزنامه‌نگار است و از هجده سالگی به این کار مشغول شده است. حسین وحدانی را به دلیل سابقه طولانی‌ نویسندگی‌اش در فضای مجازی، با نام حسین وی می‌شناسند. او در طول این سال‌ها یادداشت‌های بسیاری را در رسانه‌های مجازی مختلف منتشر کرده است و در نوشته‌هایش عموما از دو موضوع صحبت می‌کند: عشق و تنفر از جنگ. از میان کتاب‌های او می‌توان به دال دوست داشتن و عین عاشقی اشاره کرد.

کتاب صوتی دال دوست داشتن اثری دلنشین و جذاب است که برای تمام دوست‌داران کتاب‌ها و متون عاشقانه جالب است. اگر نوشته‌ها و آثار دیگر حسین وحدانی را خوانده و دوست داشته‌اید، این کتاب صوتی را هم بشنوید و در لذتی عمیق غرق شوید.

دانلود کتاب صوتی دال دوست داشتن

. . .

کمدی الهی نام سه‌گانه‌‌ای به زبان شعر است. این اثر سه بخش دارد. برزخ، دوزخ و بهشت. نوشتن این اثر برای دانته آلیگیری شاعر و نویسنده ایتالیایی بیش از ده سال طول کشید. دانته  سه‌گانه‌ی کمدی الهی را طبق سفر خیالی‌اش به برزخ، دوزخ و در نهایت بهشت روایت می‌کند. دانته در این سفر نماد انسان است، با تمام نادانسته‌ها و محدودیت‌هایش از آنچه که در سفر می‌بیند و خصوصیات و مختصات هر کدام می‌گوید. در این مسیر دانته با شخصیت‌های بزگ تاریخی مانند ابن سینا، اقلیدوس، اسکندر مقدونی و هومر برخورد می‌کند.

دانته آلیگیری در فلورانس در سال ۱۲۶۵ متولد شد. دانته در زندگیش عاشق زنی به نام بئاتریس پورتیناری شد. هرچند عشق آن‌ها به وصال نینجامید. اما در کمدی الهی، بئاتریس در بهشت راهنمای او بود. یک سال بعد از مرگ بئاتریس دانته با زنی به نام جما ازدواج کرد و از او صاحب چهار فرزند شد. به دلیل فعالیت‌های سیاسی که انجام می‌داد حکم تبعید گرفت و از آن پس مدتی را در شهرهای مختلف مانند سیه‌نا، ورونا و پادووا گذراند. دانته در در سپتامبر ۱۳۲۱ در راونا درگذشت.

دانلود کتاب صوتی کمدی الهی

. . .

استیو هاروی نویسنده، هنرپیشه و تهیه کننده برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی است. تخصص اصلی او در مشاوره دادن به زوجین است و سعی دارد تا با بازگو کردن حقایق در مورد زنان و مردان، به افراد در داشتن یک رابطه موفق کمک کند. او در این زمینه کتابی با عنوان مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن را به رشته تحریر درآورد و توانست به یکی از نویسندگان محبوب در دنیا تبدیل شود.

او در کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن می‌گوید مردان موجودات ساده‌ای هستند. او به عنوان یک نماینده از دنیای مردان درباره چیزهایی صحبت می‌کند که شاید کمتر مردی حاضر باشد به زبان بیاورد و آن این است: مردان نیاز دارند کسی هوایشان را داشته باشد، اینگونه حس می‌کنند پادشاه سرزمین خود هستند. هر مردی وقتی از در خانه بیرون می‌رود، خود را آماده نبرد می‌داند و به همین دلیل همواره باید مراقب و در کمین باشد. اگر از مردان تشکر کنید و بگویید قدر زحماتشان را می‌دانید، آنها بیشتر و سخت‌تر تلاش می‌کنند. چراکه نیاز دارند این کلمات را بشنوند. وقتی از طرف شما دلگرمی دریافت می‌کنند می‌خواهند کارهای بیشتری برای شما انجام دهند.

دانلود کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *