کتاب‌هایی که تازه خوندم


کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن یا همان کتاب صوتی قدرت فکر نوشته ژوزف مورفی و یان مک ماهان با ترجمه تیم ترجمه رادیو مثبت و صدای مهیار ستاری منتشر شده است. این کتاب تلاش دارد بگوید معجزه چیزی در اعماق باور انسان است.

اگر می‌خواهید در زمینه خاصی پیشرفت کنید، لازم است قدم اول را بردارید. قدم اول پایه و مبنایی است که باید کارایی‌اش از سوی همه به تأیید رسیده و پذیرفته شده باشد. قبل از این‌که در استفاده از ذهن ناخودآگاهتان به مهارت لازم دست پیدا کنید، اول باید اصول و قوانین آن را فرا بگیرید و درک کنید. وقتی به این شناخت دست پیدا کنید، می‌توانید با ذهنیتی روشن به نتایجی که به‌طور قطع عایدتان خواهد شد، نیروی ذهن ناخودآگاهتان را به کار ببندید. به این ترتیب می‌توانید از این نیرو برای دستیابی به اهداف و خواسته‌های بی‌حدومرزی که برای خود تعیین کرده‌اید، استفاده کنید.

خرید کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن ژوزف مورفی


کتاب شوهر آهو خانم نوشته علی محمد افغانی یکی از مهم‌ترین داستان‌های ادبیات معاصر ایران است. این رمان زندگی زنان در اقشار فرودست جامعه را به تصویر کشیده است و با کمک قلمی توانا مخاطبان را به دل زندگی‌هایی می‎‌برد که با رنج و اندوه زندگی دست به گریبانند.

این رمان داستان زندگی آهو خانم، همسرش، سید میران و زنی به نام هما است. آدم‌هایی که در دام جامعه مردسالار گرفتار شده‌اند و نابودی ذره ذره زندگی‌شان را به چشم می‌بینند. این اثر در سال ۱۳۴۰ به عنوان داستان برگزیده سال از سوی انجمن کتاب ایران انتخاب شده است.

علی‌محمد افغانی خواندن و نوشتن را در مکتب‌خانه آموخت، پس از آن به مدرسه رفت و تا دوره‌‌ی متوسطه‌اش را در کرمانشاه گذراند و پس از آن برای ادامه‌ی تحصیل به تهران رفت. او به دلیل عدم تمکن مالی مجبور شد به دانشکده‌ی افسری برود. پس از این‌که به عنوان دانشجویی ممتاز فارغ‌التحصیل شد، برای ادامه‌ی تحصیلات عالیه‌ی خود به آمریکا فرستاده شد. حضور در آمریکا فرصتی گرانبها بود تا با ادبیات انگلیسی آشنا شود. به گفته‌ی خودش در آمریکا بود که با رمان آشنا شد و ادبیات مدرن را شناخت.

خرید کتاب شوهر آهو خانم


کتاب صوتی ربکا اثری از دافنه دو‌موریه است. این رمان درباره زن جوانی نوشته شده است که به‌عنوان ندیمه‌ی زنی میانسال با او سفر می‌کند‌ و در یکی از این سفرها با مرد ثروتمندی به نام ماکسیم دووینتر آشنا شده و با او ازدواج می‌کند و به خانه‌‌ی بسیار زیبایی می‌رود که توسط روح همسر سابق شوهرش تسخیر شده است!

«دیگر هرگز جوان نخواهم شد» ۱۹۳۲، «پیشرفت ژولیوس» ۱۹۳۳، «مسافرخانه جامائیکا» ۱۹۳۶، «ربکا» ۱۹۳۸، «نهر فرانسوی» ۱۹۴۱، «مری آن» ۱۹۵۴، «بزغاله»۱۹۵۷، «دمنده شیشه» ۱۹۶۳ و «حکم بریتانیا» ۱۹۷۲ از جمله آثار این نویسنده هستند. او هم‌چنین داستان‌های کوتاه زیادی نوشت، از جمله: «بیا باد، بیا هوا» ۱۹۴۰، «داستان‌های اولیه» ۱۹۵۹، «نقطه شکست» ۱۹۵۹، «نه بعد از نیمه‌شب» ۱۹۷۱ و «قرار ملاقات و داستان‌های دیگر» ۱۹۸۰. این نویسنده بعدها آثار غیرداستانی نیز نوشت: «جرالد» در سال ۱۹۳۴، «دو موریه» در سال ۱۹۳۷، «ژرژ دو موریه جوان» در سال ۱۹۵۱، «دنیای دوزخی برانول برونته» در سال ۱۹۶۰ و «دردهای رو به رشد» در سال ۱۹۷۰‌.

خرید کتاب صوتی ربکا


کتاب صوتی اولویت دادن به اولویت‌ها اثر استیون کاوی دیدگاه‌ها و راهکارهای ارزشمندی را در اختیار شما قرار می‌دهد و کمکتان می‌کنند تا زندگی خود را روی مسائل هدفمندتر متمرکز کنید.

استیون کاوی در این کتاب ارزشمند ایده‌هایی را عرضه می‌کند تا با به کارگیری آنها بتوانید اولویت‌های خود را هم اولویت‌بندی کنید تا ذهنی آرام و پیشرفتی پیوسته داشته باشید.

 شما با شنیدن این کتاب یاد می‌گیرید که چطور اولویت‌هایتان را تعیین کنید، بهترین تصمیمات را بگیرید و چشم‌انداز قدرتمندی برای آینده ایجاد کنید. اگر به دنبال تغییر مثبت در زندگی خود هستید، این نانوکتاب گزینه خوبی برای شروع است!

خرید کتاب صوتی اولویت دادن به اولویت ها


کتاب صوتی سال بلوا از رمان‌های مشهور عباس معروفی نویسنده معاصر ایرانی و خالق کتاب سمفونی مردگان است. سال بلوا از فشاری که بر زنان ایرانی وارد می‌شود و مظلومیت آن‌ها سخن می‌گوید.

سال بلوا اثر دیگری از عباس معروفی بود که نوشتنش در اردیبهشت ۱۳۶۸ آغاز شد و در خرداد ۱۳۷۱ به پایان رسید. این کتاب هم همانند سمفونی مردگان، اثری است که به سبک جریان سیال ذهن روایت می‌شود. سال بلوا داستانی است از زنان و درباره زنان. آن‌هایی که در یک جو مردسالار، به حاشیه رانده می‌شوند و قربانی سنت‌ها می‌شوند. این کتاب، روایتگر خاطرات دختری به نام نوشافرین است. دختری که دل به عشق یک کوزه‌گر داده است اما پدر سختگیرش که از قضا نظامی هم است، چیز دیگری برای دخترش در نظر دارد…

خرید کتاب صوتی سال بلوا


کتاب صوتی سوانح العشاق اثر احمد غزالی، از عارفان بزرگ در سده پنجم و برادر امام محمد غزالی است. این کتاب که یکی از مهم‌ترین رساله‌های ادبی و عرفانی ایرانی است درباره عشق و ماهیت آن صحبت می‌کند.احمد غزالی یکی از فقیهان و عارفان بزرگ سده پنجم هجری بود. غزالی اهل توس و پیرو مذهب شافعی بود. او همچنین آثاری را از خود به جا گذاشت که بر عرفای پیش از او مانند عراقی و عبدالرحمن جامی بسیار تاثیرگذار بود. او ابتدا در فقه و علوم فقهی تحصیل کرد و سپس به عرفان و تصوف گرایید. احمد غزالی مرید شیخ ابوبکر نساج طوسی بود و نسّاج نیز با پنج واسطه مرید جنید بغدادی محسوب می‌شود.

خرید کتاب صوتی سوانح العشاق


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *