کتابهایی که تازه شنیدم


کتاب صوتی غول درون اثری از هری کارپنتر است که با ترجمه مریم بردبار و صدای حسن آزادی می‌شنوید. این کتاب صوتی شما را با ضمیر ناخودآگاهتان آشنا می‌کند و به شما نحوه عملکرد و چگونگی آن را می‌آموزد. این اثر یکی از کتاب‌های مرجع در این زمینه است که می‌تواند به تمام پرسش‌هایتان در زمینه ضمیر ناخودآگاه و نحوه کار آن، پاسخ بدهد.

هری کارپِنتر نویسنده، مجری، روزنامه‌نگار و مفسر برنامه‌های ورزشی شبکه بی.بی.سی «BBC» بوده است. البته او بیشتر، گزارش‌های ورزش بوکس را پوشش می‌داد. او حتی ۳ کتاب مهم در مورد ورزش بوکس هم به چاپ رسانده است. هری بعد از اینکه به کار خود را در بی.بی.سی پایان داد، کتاب مهم خود یعنی غول درون را در سال ۲۰۰۵ منتشر کرد و توانست خود را به عنوان یک نویسنده موفق معرفی کند. او در سال ۲۰۱۰ در اثر ایست قلبی جان خود را از دست داد.

اگر می‌خواهید در مورد سلامتی، موفقیت و آرامش ذهنی خود یک راهنمای عملی داشته باشید، کتاب صوتی غول درون برای شما مناسب است.

دانلود کتاب صوتی غول درون


کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن یا همان کتاب صوتی قدرت فکر نوشته ژوزف مورفی و یان مک ماهان با ترجمه تیم ترجمه رادیو مثبت و صدای مهیار ستاری منتشر شده است. این کتاب تلاش دارد بگوید معجزه چیزی در اعماق باور انسان است.

ژوزف مورفی در کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن ( قدرت فکر ) در چهار فصل به تشریح تکنیک‌ها و روش‌های درست کنترل ذهن ناخودآگاه و تاثیر آن بر زندگی و اهداف پرداخته است. این روش‌ها و راه کارهای ارائه شده به مورفی و هزاران نفر دیگر کمک کرده تا بتوانند رویاها و استعدادهای پنهان خود را شکوفا کنند و در مسیر درست گام بردارند.

دانلود کتاب صوتی قدرت ضمیر ناخودآگاه ژوزف مورفی


کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن نوشته رولف دوبلی است. کتاب هنر شفاف اندیشیدن با ترجمه و صدای عادل فردوسی‌پور منتشر شده است. این کتاب ۹۹ راهکار برای کسانی که می‌خواهند انتخاب‌های بهتری داشته باشند را به شنونده نشان می‌دهد. این کتاب صوتی ذهن را برای یک انتخاب عاقلانه باز می‌کند.

رولف دوبلی نویسنده‌ی مشهور سوئیسی است که در سال ۱۹۶۶ به دنیا آمده است. تحصیلات خود را در رشته‌ی ام‌بی‌ای در یکی از دانشگاه‌های سوئیس شروع کرد و تا مقطع دکترا پیش رفته است. کارآفرینی موفق که شرکتی را با‌ هدف خلاصه‌ی کتاب‌های متفاوت تاسیس کرده، او در زمینه‌ی روانشناسی و روان‌شناختی کتاب‌هایی را منتشر کرده است. بعضی از کتاب‌هایش به فارسی نیز ترجمه شده است.

شهرت بالای او بیشتر به خاطر کتاب هنر شفاف اندیشیدن است و ما این نویسنده را در ایران با ترجمه‌ی خوب عادل فردوسی‌پور، علی شهروز و بهروز توکلی می‌شناسیم.

برای دانلود کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن اینجا کلیک کنید.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *