کتابهایی که خرداد خوندم


کتاب صوتی دزیره رمان تاریخی و عاشقانه‌ای برگرفته از اتفاقات نیمه دوم قرن هجدهم میلادی و به قدرت رسیدن ناپلئون بناپارات در فرانسه است. این داستان زندگی دختری به نام دزیره از خانواده‌‌ی تاجر ابریشمی را روایت می‌کند. دزیره در سن نوجوانی عاشق افسر جوانی می‌شود و با یکدیگر قرار ازدواج می‌گذارند. در گذر حوادث تاریخی افسر جوان تبدیل به ناپلئون بناپارت می‌شود. ناپلئون بناپارت برای تثبیت قدرت خود با ژوزفین ازدواج می‌کند و دزیره با دلی شکسته عشق خود را از دست می‌دهد.

دانلود کتاب صوتی دزیره

کتاب صوتی سینوهه:پزشک مخصوص فرعون نوشته میکا والتاری، یکی از ماندگارترین آثار ادبیات دنیا به حساب می‌آید و علت ارزشمندی این اثر قصه‌گویی دقیق و باجزییات والتاری است که ما را به حدود 3300 سال پیش می‌برد و درهای دربار آخن‌آتون را به روی ما باز می‌کند.

مصر باستان در ذهن بیشتر مردم سرزمین شگفت‌انگیز و باستانی است. مصر سرزمینی است که اگر آثار تاریخی از آن وجود نداشت، این‌طور به‌نظر می‌امد که متعلق به افسانه‌ها است. کتاب میکا والتری ما را به سفری در این سرزمین افسانه‌ای می‌برد. در این کتاب ما باتاریخ و فرهنگ مصری به خوبی آشنا می‌شویم.

دانلود کتاب صوتی سینوهه

کال نیوپورت در کتاب صوتی کار عمیق از مجموعه نانوکتاب سبکتو، می‌گوید که «تمرکز» در دنیای پرآشوب امروز، حلقه مفقوده موفقیت است. 

این کتاب از زمان انتشار در لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز، وال استریت ژورنال و آمازون قرار گرفته است.

کال نیوپورت استاد دانشگاه علوم رایانه‌ای در دانشگاه جورج تون است. او به عنوان نویسنده‌ای که روی تاثیر فناوری بر جامعه متمرکز است، شناخته می‌شود. کال بیش از ۶ کتاب و چندین تحقیق و نظریه در مورد کار عمیق و کم کردن دیجیتال در زندگی دارد.


دانلود کتاب صوتی کار عمیق


کتاب صوتی چگونه با هر کسی صحبت کنیم از سری کتاب‌های خودیاری نوشته‌ی لیل لوندز نویسنده، سخنران و متخصص ارتباطات انسانی است. لوندز در این کتاب از اصول اولیه‌ی برقراری ارتباط گفته است. اساس هر جامعه‌ی انسانی بر برقراری ارتباط انسان‌ها با یکدیگر است و آغاز و تداوم این ارتباط اصولی بنیادین دارد که بر خلاف سادگی ظاهری، باید آموخته و مطالعه شود. مهدی قراچه داغی این کتاب را به فارسی ترجمه کرده و نسخه صوتی آن محصول انتشارات نوین کتاب گویا است.

دانلود کتاب صوتی چگونه با هرکسی صحبت کنیم

کتاب صوتی صبح جادویی نوشته هال الرود که با ترجمه مهران زهره بخش و صدای مصطفی طالبیان منتشر شده است. نشان می‌دهد همه ما توانایی غلبه بر هر نوع مانعی را داریم و می‌توانیم زندگی رویایی‌مان را خلق کنیم.

کتاب «صبح جادویی» شامل شش عادتی است هال الرود که با انجام آنها قبل از ساعت ۸ صبح زندگی‌اش را متحول کرد.

مهم نیست کجای دنیا زندگی می‌کنید و یا چه شغلی دارید شما باید این کتاب را بشنوید تا فردای بهتری را شروع کنید.

دانلود کتاب صوتی صبح جادویی

بنویس تا اتفاق بیفتد نوشته هنریت آن کلاوسر یک راهنمای ساده و موثر برای تبدیل کردن رویاهای شما به واقعیت با استفاده از نوشتن است.

هنریک کلاوسر یکی بهترین نویسنده‌های زن آمریکایی است. او توانسته با نوشتن کتاب‌هایی در زمینه‌ موفقیت، به میلیون‌ها نفر در سرتاسر جهان کمک کند تا به آسانی به رویاهای خود برسند و این مسیر را برای همیشه ادامه دهند.

آثار او در ایران با استقبال بی‌نظری روبرو شد و مشهورترین اثر وی کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد است. او که فارغ‌التحصیل مقطع دکترا از دانشگاه فوردهام است، در دانشگاه‌های متعددی مانند دانشگاه واشنگتن، کالیفرنیا، سیاتل و… تدریس می‌کند و علاوه بر نویسندگی به برگزاری کلاس‌های تقویت دو نیم کره مغز به وسیله نوشتن، توسعه فردی، رفع اضطراب و روانشناسی هم می‌پردازد. او همچنین به عنوان یک مشاوره حرفه‌ای برای کسب و کارها و نیروی انسانی شناخته می‌شود.

دانلود کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *