کتابهایی که فروردین خوندم


کتاب صوتی ماشاالله خان در بارگاه هارون الرشید نوشته ایرج پزشکزاد یکی از بزرگ‌ترین طنز نویسان ایران است. کتاب ماشاالله خان در بارگاه هارون الرشید اولین بار در ۱۳۳۷ در مجله اطلاعات جوانان و برای بار دوم در ۱۳۵۰ در مجله فردوسی منتشر شده‌است. ایرج پزشکزاد را با رمان مشهور دایی جان ناپلئون می‌شناسند، در این کتاب داستان جذاب دیگری روایت می‌کند. 

ایرج پزشکزاد در سال ۱۳۳۰ در حالی که بیست‌وچهارساله بود، داستان‌نویسی را با نوشتن داستان‌ کوتاه برای مجله‌ها و ترجمه نوشته‌های ولتر، مولیر و چند رمان تاریخی شروع کرد. تسلط او به زبان فرانسه باعث شد که در همین زمان دست به ترجمه‌ی داستان‌های کوتاهی از نویسندگان مهم و ارزشمندی مثل «ولتر» و «مولیر» بزند و اثری شاخص به نام «دزیره» از «آن ماری سلینکو» را به فارسی برگرداند. پزشکزاد هنگام کار در وزارت امور خارجه، نویسنده ستون طنز آسمون ریسمون در مجله فردوسی نیز بود.

دانلود کتاب صوتی ماشاءالله خان در بارگاه هارون الرشید


کتاب صوتی شهریار نوشتهٔ نیکولو ماکیاولی با ترجمهٔ نسرین مجیدی و با گویندگی معصومه عزیزمحمدی و بهرام ابراهیمی در انتشارات ماه آوا منتشر شده است. نیکولو برناردو ماکیاولی فیلسوف سیاسی ایتالیایی و بنیانگذار فلسفه سیاسی مدرن است. «شهریار» مهمترین کتاب اوست. اهمیت کتاب شهریار در این است که نشان دادن وجوهی از قدرت و قدرتمندان بود که هنوز هم همه‌ حکومت‌ها آن را پنهان می‌دارند. ماکیاولی اگرچه واضع یا نظریه‌پرداز ملت‌باوری (ناسیونالیسم) نیست، ولی او شبحی از این اندیشه را دید و از آن اگرچه مبهم سخن گفت، اما آن‌چه را به روشنی باز گشود، کاربرد واقع‌گرایانه قدرت از یک مرکز بود، یعنی شیوه‌ای که یکپارچگی ملی با آن قابل دستیابی است. کتاب او را می‌توان دستورنامه قدرت دانست. ماکیاولی معتقد است، زمامدار اگر بخواهد باقی بماند و موفق باشد نباید از شرارت و اعمال خشونت‌آمیز بترسد. زیرا بدون شرارت، حفظ دولت ممکن نیست.

دانلود کتاب شهریار ماکیاولی صوتیکتاب تختخوابت را مرتب کن نوشته ویلیام اچ مک‌ریون دریاسالار بازنشسته‌ نیروی دریایی آمریکا درباره کارهای کوچکی است که می‌توانند زندگی‌شان را تغییر دهند. اسم کتاب هدف آن را مشخص می‌کند، نویسنده در ۱۰ فصل به شما کمک می‌کند بتوانید زندگی‌تان را تغییر دهید. 

این کتاب را یک نظامی نوشته است و به شما کمک می‌کند تا بتوانید زندگی‌تان را با تغییرهای کوچک متحول کنید. این کتاب شما را همراهی می‌کند و زندگی‌تان را تغییر می‌دهد. این کتاب پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز در سال ۲۰۱۷ است.

دانلود کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن


کتاب صوتی قانون جذب در روابط اثر مایکل لوسیر و ترجمهٔ فریده همتی، با صدای سپیده مالمیر منتشر شده است. این کتاب به مخاطبان کمک می‌کند تا کاربرد قانون جذب در ایجاد روابط شخصی و حرفه‌ای ایده‌آل را بیاموزند و از آن بهره‌ ببرند. 

مایکل لوسیر ۲۲ ژانویه ۱۹۶۲ در کانادا به دنیا آمد. او نویسنده، مربی و سخنران در زمینهٔ موفقیت و خودیاری است. لوسیر را به دلیل نوشتن کتاب قانون جذب می‌شناسند. او کتاب قانون جذب را با زبان ساده و بر اساس آموخته‌هایش در حوزه ان‌ال‌پی (برنامه‌ریزی عصبی – کلامی) نوشت که سبب شهرت او شد. مایکل لوسیر حالا از اعضای هیئت‌علمی مرکز آموشی قانون جذب است که به تربیت مربیان قانون جذب می‌پردازد. در سایت www.michaellosier.com می‌توانید فعالیت‌ها و کارهای او را دنبال کنید.

دانلود کتاب صوتی قانون جذب مایکل لوسیر


کتاب صوتی یکی پس از دیگری نوشته فریدا مک‌فادن است که با ترجمه فائزه شفیعی و گویندگی زهرا علیپور در انتشارات آگاه منتشر شده است. کتاب یکی پس از دیگری داستانی معمایی و پرهیجان است که در قلب یک جنگل اتفاق می‌افتد. یک روز پیش از راهی شدن نوا و کلیر به سفری که با دوستان‌شان ترتیب داده بودند، فرزندشان به آن‌ها گفت به این سفر نروید! من خواب دیده‌ام که هیولایی شما را نابود می‌کند! آن‌ها این حرف را ناشی از تخیلات کودکانه فرزند خود می‌بینند و به این صحبت اعتنایی نمی‌کنند.

دانلود کتاب صوتی یکی پس از دیگری


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *