کتابهایی که مرداد خوندم


کتاب صوتی دستان شفا بخش اثری از خوزه سیلوا با ترجمه مجید پزشکی است. این کتاب درباره ریشه و درمان بیماری‌هایی صحبت می‌کند که منشا روانی دارند و درمان‌های متداول پزشکی از رفعشان عاجز است.

خوزه سیلوا (José Silva) در سال ۱۹۱۴ در لارودی تکزاس به دنیا آمد. او ثابت کرده است که با به‌کارگیری روش او مغز وارد مرحلهٔ آلفا می‌شود و سمت راست مغز که غریزی و شهودی و خلاق است به کار می‌افتد. او که یک مسیحی مؤمن و معتقد است، در طی مطالعات خود به این نتیجه رسیده است که قدرت خارج‌کردن هیاهوی مسائل دنیای خارج و پرداختن به درون همان است که عیسی مسیح (ع) گفت که «بهشت در درون ما است». خوزه سیلوا به این نتیجه رسیده است که جهان هستی به‌وسیلهٔ یک نیروی متفکر و آگاه ساخته شده و به‌همین‌دلیل کسانی که در دانش متافیزیک کار می‌کنند، در می‌یابند که روز‌به‌روز فاصلهٔ بین علم و مذهب کوتاه‌تر می‌شود. او معتقد است که قدرت عیسی مسیح در استفاده از نوعی انرژی بوده است که با آن می‌توانسته دردها و بیماری‌ها را از بین ببرد.

دانلود کتاب صوتی دستان شفابخش

کتاب باشگاه پنج صبحی ها نوشتهٔ رابین شارما با ترجمهٔ مهدی قراچه داغی در انتشارات نسل نواندیش منتشر شده است. با خواندن این کتاب یاد می‌گیرید چگونه با ایجاد یک تغییر کوچک در سبک زندگی خود و سحرخیزشدن، خلاقیت و موفقیت را به زندگی خودتان دعوت کنید.

با استفاده از راهکارهایی که در این کتاب و در خلال گفتگوها بیان شده است، شما ابزاری برای خلاقیت پیدا می‌کنید و درعین‌حال آرامش هم به دست می‌آورید. رابین شارما در باشگاه پنج ‌صبحی‌ ها داستان ۲ غریبه را روایت می‌کند که با یک میلیاردر بزرگ آشنا می‌شوند و پیشنهادهای او را برای دستیابی به موفقیت همه‌جانبه در زندگی می‌پذیرند. نکات ارائه‌شده در این کتاب کاملاً ساده و قابل‌اجرا و درعین‌حال بسیار تأثیرگذار است و خوانندگان را قادر می‌سازد از روز، هفته، ماه، سال و عمر خود به بهترین نحو ممکن استفاده کنند تا نتایجی عالی در زندگی حرفه‌ای و شخصی خود بسازند.

دانلود کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها

داستان چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟ داستان چند دوست هم دانشگاهی است که بعد از مدت‌ها در یک گردهمایی شرکت کردند تا دیدارها را تازه کنند. هر کدام از زندگی و کارهای خودش می‌گوید. سپس یکی از بچه‌ها به دیگران می‌گوید که به تازگی داستانی شنیده است که به موفقیت او در مسیر شغلی و زندگی‌اش کمک کرده است. همه مشتاق می‌شوند تا داستان را بشنوند داستان او درباره‌ تغییر و تحولی است که در یک «هزارتو» اتفاق می‌افتد و در این مکان عجیب چهار شخصیت جذاب در جستجوی پنیری هستند و شما باید پیگیر ماجرای این چهار شخص باشید.

دانلود کتاب صوتی چه کسی پنير مرا جابجا کرد

کتاب حافظه نامحدود نوشته کوین هرسلی است که صدای مصطفی طالبیان مقدم منتشر شده است. این کتاب به شما یاد می‌دهد خیلی راحت، سریع و مفید همه چیز را یاد بگیرید و به یاد آورید. کتاب حافظه نامحدود زندگی شما را تغییر می دهد.

چندین سال است که کوین هورسلی ذهن، حافظه و ظرفیت آن‌ها را تحلیل می‌کند. او از معدود افرادی در سراسر جهان است که عنوان «استاد بزرگ بین‌المللی حافظه» را از آن خود کرده است. او مدال‌آور قهرمانی جهان حافظه است و دوبار رکورد جهانی آزمون‌های حافظه اورست را گرفته است. کوین چهار کتاب نوشته و با همکاری مؤسسه بازی‌های جدی در پردیس دانشگاه شمال غربی وال، بازی رومیزی زمان‌ها را طراحی کرده است.

دانلود کتاب صوتی حافظه نامحدود

چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم جمله‌ای است که در رمان جذاب و تاثیرگذار زویا پیرزاد حرف های زیادی پشتش دارد. رمانی درباره زندگی یک زن خانه‌دار ایرانی که در دهه چهل در شهر آبادان با خانواده‌اش روزگار می‌گذراند و شما را مجذوب رفتار، دریافت‌ها و تجربه‌های روحی‌اش‌ می‌کند.

زویا پیرزاد نویسنده ارمنی تبار ایرانی در سال ۱۳۳۱ در آبادان به دنیا امدهو هم‌اکنون ساکن آلمان است. او در میان دوست‌داران ادبیات داستانی با دو کتاب چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم و عادت می‌کنیم شناخته می‌شود. آثاری که بارها به چاپ رسیده و با استقبال مخاطبان روبه‌رو شده‌اند. مجموعه داستان‌های یک روز مانده به عید پاک، طعم گس خرمالو و مثل همه عصرها نیز از دیگر آثار این نویسنده موفق ایرانی است. داستان کوتاه طعم گس خرمالو برنده جایزه بیست سال ادبیات داستانی در سال ۱۳۷۶ شده وترجمه فرانسوی این داستان نیز برنده جایزه کوریه انترناسیونال در سال ۲۰۰۹ شده است.

دانلود کتاب صوتی چراغ ها را من خاموش می کنم

ملت عشق کتابی است پرفروش در ترکیه و البته ایران. شاید پیش از منتشر شدن این کتاب در ایران و استقبال بی‌نظیر از آن کمتر کسی الیف شافاک نویسنده ترک تبار آن را می‌شناخت. کتاب ملت عشق روایتی عارفانه از همه‌ی زندگی است و نه فقط عشق. روایتی که در رفت و برگشت‌های پی‌درپی در زمان حال و گذشته به خواننده ثابت می‌کند که درک زندگی ورای زمان و مکان و حتی سن و سال است.

دانلود کتاب ملت عشق


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *