کتاب بهشت برین حقیقت دارد درباره چیست؟


کتابچه صوتی بهشت برین حقیقت دارد چکیده‌ای از مهم‌ترین مطالب کتاب بهشت برین حقیقت دارد اثر ایبِن اَلِکساندِر است. ایبِن اَلِکساندِر یک جراح مغز و اعصاب است که به زندگی پس از مرگ، سفر می‌کند.

از زمان آغازِ ثبتِ تاریخ، انسان‌ها به دنبال کشف منبع الهی بوده و معنی آگاهی و واقعیت را به پرسش کشیده‌اند. کتاب صوتی بهشت برین حقیقت دارد، شرحی شگفت‌انگیز از سفر دکتر ایبِن الکساندر به زندگی پس از مرگ و پاسخ‌هایی است که او در طول مسیر یافته است پاسخ‌هایی که زندگی‌ او را تغییر داد.

این تجربه به صورت مداوم، دیدگاه‌های علمی و معنوی دکتر ایبِن الکساندر را عوض کرده و اولویت‌های زندگی‌اش را تغییر داده است. در حالی که الکساندر در کما بود و مغزش از کار افتاده بود، آگاهیِ او به یک سفر معنوی رفت که او را مستقیماً به حضور خداوند برد. الکساندر که خود جراح اعصاب بود و درکی علمی و عمیق در مورد چگونگیِ کارکردِ مغز داشت، پس از تجربه‌ی نزدیک به مرگش، دیدگاه علمی و معنوی‌اش درمورد زندگی را کاملاً تغییر داد.

سفر الکساندر به زندگیِ پس از مرگ، ‌زندگی او را در مسیر جدیدی قرار داده و الهام‌بخش او در نوشتن کتاب بوده است.

او می‌گوید مأموریتش در زندگی این است که سه واقعیتِ اساسی‌ای را که از تجربه‌ی پس از مرگش آموخته با دیگران به اشتراک بگذارد: هدیه‌ی خداوند عشقی بی‌قید و شرط است، همه‌ی ما ذاتاً به جهانی بی‌پایان متصل هستیم و اعتقاد، نیروی قدرتمندی برای بهبودی و خوشحالی است.

از زمان نشر کتاب بهشت برین حقیقت دارد در ماه اکتبر سال ۲۰۱۲، این کتاب به صورت گسترده‌ای در سرتا‌سر دنیا مورد نقد و بررسی قرار گرفته است. این کتاب از زمان انتشار،‌ تقریباً ۶ ماه در لیست پرفروش‌ترین‌های مجله‌ی نیویورک‌تایمز قرار داشت.

شنیدن کتابچه صوتی بهشت برین حقیقت دارد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر دوست دارید درباره عوالم پس از مرگ و چگونگی ادامه حیات در دنیای دیگر بشتر بدانید، شنیدن این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

خرید کتاب صوتی بهشت برین حقیقت دارد


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *