کتاب صوتی بازاریابی موفق |


کتاب صوتی بازاریابی موفق نوشته برایان تریسی یکی از کتاب‌های راهنما در حوزه موفقیت است. این کتاب به شنونده کمک می‌کند خدمات‌ یا محصول بهتری به مشتریانش ارائه کند، از طریق بازاریابی به فروش بیشتری برسد و بتواند درآمد بیش‌تری داشته باشد.

سودآوری در کسب و کار شما نتیجه خدمت‌رسانی بهتر به مشتریان است و توانایی شما در انجام این کار کلید موفقیت شماست. تمامی کسب و کارهای موفق روی جذب و حفظ مشتری تمرکز می‌کنند. بازاریابی و فروش، جذب مشتری، خدمت رسانی به مشتری و حفظ کردن مشتری، تضمین کننده موفقیت شماست و سود، نتیجه جذب و حفظ مشتری به روشی مقرون به صرفه است. برای همین وظایف اصلی مدیریت، نوآوری و بازاریابی هستند. کتاب صوتی بازاریابی موفق به شما کمک می‌کند با بهترین روش‌های بازاریابی و جذب مشتری و فروش آشنا شوید.

برایان تریسی در سال ۱۹۸۵ تصمیم به نوشتن اولین کتابش گرفت. او کتاب «روانشناسی فروش» را در ۲۱ فصل به نگارش درآورد. تریسی در این کتاب ایده‌ها و استراتژی خود را برای بهبود فروش و درآمد، جهت استفاده‌ی صاحبان مشاغل مختلف بیان کرد. تریسی کتاب «حداکثر موفقیت» را در سال ۱۹۹۳ منتشر کرد. کتابی که در زمینه‌ی مدیریت ذهن و احساسات برای استفاده از ظرفیت عظیم فردی نوشته شد. کتاب «استراتژی پیشرفته‌ی فروش» راهنمایی ساختارمند برای تدوین استراتژی فروشندگان است که در سال ۱۹۹۴ توسط تریسی نوشته و به بازار کتاب آمد. «روش‌های یادگیری سریع» کتاب دیگر تریسی منتشرشده در سال ۱۹۹۵ است. موضوعی که بخش قابل‌توجهی از سمینارها و سخنرانی‌های تریسی را نیز به خود اختصاص داده است. ‌«عادت‌های میلیون دلاری» اثر دیگر تریسی چاپ‌شده در سال ۱۹۹۸ است؛ کتابی که نویسنده در آن از عادت‌هایی سخن گفته که اگر در اندیشه و عمل انسان ریشه بدواند، راهی جدید در مسیر پیشرفت مادی او می‌گشاید. راهی که به گفته‌ی تریسی می‌تواند به چندبرابر شدن درآمد افراد بینجامد.

تریسی هم‌اکنون مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. شرکتی که او در سال ۱۹۸۴ در ونکوور تاسیس کرد. این شرکت به گفته‌ی تریسی وقف کمک به افراد برای رسیدن به اهداف خود و دستیابی به موفقیت شده است. تریسی در سال ۲۰۰۳ نامزد انتخابات فرمانداری کالیفرنیا شد. او از سال ۲۰۰۳ در قامت متولی بنیاد محافظه‌کار میراث نیز ظاهر شده است؛ بنیادی که نزدیک به حزب جمهوری‌خواه است. در سال ۲۰۱۰ پزشکان تشخیص دادند برایان تریسی به سرطان حنجره مبتلا شده و در فاز سوم بیماری است. او همزمان با مبارزه با سرطان و شیمی درمانی، خود را برای شکل جدیدی از زندگی آماده کرد و برای

مدیریت کسب وکارش برنامه‌ای تازه ریخت.

دانلود کتاب صوتی بازاریابی موفق


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *