کتاب هایی برای شنیدن


کتاب صوتی نمی‌گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد یک خودمراقبتی کلاسیک نوشته روانشناس‌های پیشکسوت به نام دکتر آلبرت الیس و آرتور جی. لانگ است که کمک می‌کند روی ذهن و عواطف خود و بروز آنها به خوبی مسلط شویم. این کتاب اولین بار در ژانویه سال ۱۹۹۴ به چاپ رسید و شامل استراتژی‌هایی اثبات‌شده برای عدم واکنش افراطی به عقاید مخالف بوده و راه سومی بین عصبانی شدن و یکنواخت بودن را پیش رویمان می‌گذارد. همچنین توصیه‌هایی برای رهایی از نگرانی در خصوص قضاوت بی‌جای مردم، دوری از موقعیت‌ها و مسئولیت‌های دشوار و بیشتر از توان، تلاش برای راضی نگه داشتن بقیه، و مواردی از این دست در خود دارد. به طور خلاصه بگوییم که این کتاب صوتی مهارت واکنش درست را تمرین داده و از واکنش‌های تند و افراطی جلوگیری می‌کند.

خرید کتاب صوتی نمی‌گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد


کتاب صوتی پرورش، تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان از مجموعه کتاب‌های آموزشی دکتر فرهنگ هلاکویی (روان‌شناس و مشاور خانواده) است. فرهنگ هلاکویی گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و انتشارات ما و شما آن را منتشر کرده است. این اثر صوتی که آخرین جلد این مجموعه است، به روش‌های تربیتی مناسب برای بازه‌ی سنی ۱۳ تا ۱۹ سالگی پرداخته است.

فرهنگ هُلاکوئیِ نائینی در تاریخ ۹ شهریور ۱۳۲۳ در شیراز به دنیا آمد. وی روان‌شناس، روان‌درمانگر، مشاور ازدواج و خانواده، جامعه‌شناس، اقتصاددان، استاد دانشگاه و شخصیت رادیویی اهل ایران است. او مقیم لس‌آنجلس، در ایالات متحده امریکا است. فرهنگ هلاکویی افزون‌بر اجرای برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، آثار علمی هم کتابت کرده است.

خرید فایل صوتی ۱۳ تا ۱۹ سالگی دکتر هلاکویی


کتاب صوتی «دانشکده کسب و کار» نوشتهٔ رابرت کیوساکی با ترجمهٔ مهدی صفری و گویندگی الناز قاضی در رمانو منتشر شده است. رابرت تی. کیوساکی نویسنده کتاب ۴ راه پول‌سازی و پدر پولدار پدر بی‌پول، صاحب پرفروش‌ترین کتاب سال در طول شش سال اخیر شده‌است. همچنین او سرمایه‌گذار، مؤسس و مدرس مسائل مربوط به آموزش‌های امور مالی است که توانسته با ارائه روش‌ها و استراتژی‌های جدید مفاهیم جدیدی از دنیای تجارت را به همگان معرفی کند. این کتاب با تزریق خوش‌بینی به دیدگاه شما قصد دارد تا رویاهای غیرممکن را به امری ممکن تبدیل کند و راهنمای خوبی برای قدم گذاشتن در دنیای بزرگ تجارت باشد. در حقیقت خواندن این کتاب می‌تواند برای شما جذابیت خاصی داشته باشد، این کتاب مانند یک چراغ راهنما به شما یاد می‌دهد چطور تصمیم بگیرید و چطور مسیر خودتان را انتخاب کنید و با پول‌هایتان به یک سرمایه ثابت برسید.

خرید کتاب صوتی دانشکده کسب و کار


آیا هیچ‌وقت شده بخواهید کسانی را بشناسید و به تصمیم‌ها و هدف‌های آن‌ها پی ببرید؟ اینکه یاد بگیرید چگونه به شکلی مناسب از این شیوه بهره ببرید، در بهبودبخشیدن و تقویت بسیاری از زمینه‌های کار، روابط و خودپیشبردی شما مؤثر خواهد بود و به شما کمک خواهد کرد.

کتاب صوتی چگونه دیگران را تحلیل کنیم قرار است برای شما درباره‌‌ی استفاده از راهکارهای ناشناخته در مورد شناخت روحیه، احساسات درونی و عواطف یک شخص حرف بزند.

واقعیت این است که حرف‌هایی که از طریق کلام منتقل می‌شوند بیان‌کننده‌ی آن چیزی نیستند که گوینده به آن باور دارد و احساسش می‌کند. فقط با فهمیدن و کندوکاو زبانِ تَن آن‌هاست که می‌توانید عقاید و عواطف درونی و واقعی آن‌ها را مشخص و معلوم کنید و این موضوعی است که جک لارنسون در کتاب صوتی چگونه دیگران را تحلیل کنیم؟ به شما می‌آموزد.

دانلود کتاب صوتی چگونه دیگران را تحلیل کنیم


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *