کتاب پایان افسانه کالری ها درباره چیست


کتاب صوتی پایان افسانه کالری ها نوشته عانگع اصلانیان است که راه حل درمان بیماری چاقی را به شما آموزش می‌دهد. این کتاب صوتی را با صدای گرم منوچهر زنده دل می‌‌شنوید.

تمام باور‌های قدیمی را دور بریزید، کتاب صوتی پایان افسانه کالری‌ها نوشتۀ عانگع اصلانیان، دیدتان به تغذیه را از ریشه زیر و رو خواهد کرد.

اگر باور دارید دلیل چاقی این است که تعداد کالری‌های که خورده‌اید زیاد بوده و تعداد کالری‌هایی که سوزانده‌اید کم بوده و با کمتر خوردن و فعالیت بیشتر می‌توانید لاغر شوید، این کتاب برای شماست، این کتاب تک تک باور‌های شما در مورد تغذیه را زیر و رو خواهد کرد.

کتاب پایان افسانه کالری‌ها، فقط به شما نخواهد گفت که چه‌ کارهایی را انجام دهید، بلکه نوعی فکر کردن هوشمندانه‌تر را به شما می‌آموزد. این کتاب برای کسانی نوشته شده است که توانایی این را دارند که، طرز فکرهای اشتباه را دور بریزند و به دور از تعصب، طرز فکرها و ایده‌های مفید و عملی را جایگزین کنند. پس ذهن‌تان را برای جذب ایده‌های جدید، آزاد بگذارید.

در کتاب صوتی پایان افسانه کالری ها یاد خواهید گرفت، که چرا با وجود ذخایر فراوان انرژی، بدن‌تان گرسنه می‌شود و با ترشح هورمون گرسنگی شما را مجبور به خوردن می‌کند و راه حل این مسئله چیست.

بخشی از کتاب پایان افسانه کالری ها

چاق‌ها مثل فقیران میلیاردر هستند. فردی که ۳۰کیلو اضافه وزن دارد، ۲۴۰۰۰کالری انرژی ذخیره شده دارد. اما وقتی چند ساعت غذا به او نرسد بدنش انرژی کم می‌آورد و به شدت گرسنه می‌شود.

کسی که ۳۰ کیلو اضافه وزن دارد ولی مدام گرسنه می‌شود و سعی می‌کند انرژی را از خوردن تامین کند، به دید نویسنده مثل فردی است که میلیاردها پول در حساب بانکی خود پس انداز کرده، اما چون رمز دسترسی به حساب‌اش را ندارد، مجبور است هر روز سخت کار کند تا پول لازم برای سر کردن آن روز را به دست آورد.

افراد چاق هزاران کالری انرژی ذخیره شده دارند ولی بدنشان برای چند صد کالری گدایی می‌کند و بی‌تاب می‌شود.

کافی است رمز حساب «بانک چربی‌های» خود را داشته باشید تا بدون زحمت لاغر شوید.

اگر چندین کیلو اضافه وزن دارید ولی همچنان بدن‌تان گرسنه می‌شود و شما را مجبور می‌کند چیزی بخورید تا انرژی به سلول‌ها برسد این یک مشکل هورمونی است و نه مشکل اراده و تلاش.چاقی یک بیماری هورمونی است و در این کتاب یاد خواهید گرفت چطور این مشکل را درمان کنید.

خرید کتاب صوتی پایان افسانه کالری‌ها


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *